انتونیو کونته معتقد است اگر بازیکنانش از فرصت ها استفاده می کردند این اینتر بود که برنده بازی می شد

من فکر می کنم ما خیلی خوب بازی کردیم، موقعیت های زیادی برای گلزنی ایجاد کردیم، در بعضی از موقعیتها بدشانس بودیم و این ناامید کننده است زیرا مطمئناً بچه ها تلاش خود را کردند و باور داشتند که می توانند پیروز شوند. روی دو گلی که آنها زدند حواس پرت بودیم و مرتکب اشتباه شدیم و فرصت به تساوی رساندن بازی را داشتیم. اما میلان برد و به آنها تبریک میگویم. در هر مسابقه موقعیت های زیادی خلق می کنیم و باید در مقابل دروازه رقبا گلزنتر و خونسردتر باشیم. در عین حال ، من نمی توانم از نگرش شاگردانم شکایتی داشته باشم، زیرا همه تلاش خود را کردند تا حداقل گل تساوی را به ثمر برسانیم اما میلان در برخی صحنه ها خوش شانس بود.
ایوان پریشیچ سخت در حال کار روی کارهای دفاعی خود است و من از او به عنوان پنجمین وینگ بک تیم راضی ام. حکیمی هم خوب کار می کند، اما باید در تیم تعادل برقرار باشد و ما باید این تعادل را حفظ کنیم. دو گلی که دریافت کردیم قابل اجتناب بود. در این مقطع من احساس میکنم بهترین پست برای کولاروف دفاع میانی چپ است. او در این پست برای رم و تیم ملی صربستان بازی کرده و در این مرحله از حرفه کولاروف، هوشمندانه ترین پست برای اوست. ما دو وینگ بک بسیار هجومی مثل حکیمی و پریشیچ و دو مهاجم محض داریم، بنابراین تعادل بسیار مهم است. با این حال همچنان شکایت هایی وجود دارد زیرا آنها (شاکیان) هنوز یک هافبک تهاجمی نیز در تیم میخواهند.
ما موقعیت هایی ایجاد کردیم و اگر بیشتر این موقعیتها گل شده بود، آنگاه افراد از هر نظر در مورد یک اینتر چشمگیر صحبت میکردند. در عوض، ما در مورد شکست و بدتر از همه شکست در دربی در حال صحبت هستیم.

آیا اینتر باید یک مدافع میانی باتجربه مانند دیگو گودین را حفظ می کرد؟

“هر تصمیمی که گرفته شد توسط باشگاه ارزیابی شد و فقط به من بستگی نداشت. کاری که باید انجام دهم این است که سعی کنم از بازیکنانی که به من داده شده بهترین بازی را بگیرم و فکر می کنم این کاری است که من خیلی خوب انجام می دهم. اگر می خواهید در مورد سایر موارد صحبت کنید، می توانید از مدیران در مورد آنها سوال کنید.

بازیکنان کرونایی غائب؟ زمان آن نیست که به موقعیت های خارج از فوتبال نگاه کنیم.

کلو
17 اکتبر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.