اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 29 بهمن:

 1. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر برای فروختن نیکولو بارلا که او را بازیکن مهمی در پروژه خود در نظر گرفته حدود 80 تا 90 میلیون یورو می خواهد.
 2. به گزارش کریستین فالک بایرن مونیخ به لوسیان آگومه علاقه مند است. هافبک فرانسوی اینتر به صورت قرضی در اسپتزیا حضور دارد و بایرن با نمایندگان او تماس های اولیه را برقرار کرده است.
 3. به گزارش فابریتزیو رومانو اینتر در تابستان آینده زینیو فن هیوسدن، مدافع بلژیکی سابق خود که او را با 12 میلیون یورو به استاندارد لیژ فروخته بود را با استفاده از بند بازخریدی که در اختیار دارد (12 + 5 میلیون یورو) بازخواهد گرداند. سپس نراتزوری تصمیم می گیرد که او را نگه دارد یا اینکه قرضش دهد. 
 4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر، یوونتوس، میلان و دو باشگاه شهر منچستر وضعیت نیکولا میلنکوویچ، مدافع صرب فیورنتینا را زیر نظر دارند. قرارداد او تا ژوئن 2022 معتبر است و فیورنتینا می خواهد او را در تابستان 2021 با 35 میلیون یورو به فروش برساند. 
 5. در مصاحبه با کانال 8، پسر دیگو مارادونا اعلام کرد دیدار جنجالی اینتر و یوونتوس در سال 2018 که با قضاوت اورساتو 3-2 به سود یووه خاتمه یافت را درکنار پدرش در دبی دیده است. پسر مارادونا می گوید پس از اینکه پیانیچ به دلیل خطا روی رافینیا کارت زرد دوم خود را دریافت نکرد، مارادونا به او گفته آنها راهی پیدا می کنند تا یووه را برنده بازی کنند. گفتنی است در آن فصل ناپولی نیز در کورس قهرمانی بود.
 6. به گزارش اسکای ایتالیا کریستین اریکسن به طور فزاینده ای در حال تطبیق پذیری با سبک آنتونیو کونته است و حتی در فاز دفاعی نیز کمک خوبی ارائه می دهد. هنگامی که رقبا مارسلو بروزوویچ را یارگیری می کنند، اریکسن برای بازیسازی وارد عمل می شود. با این حال هنوز مشخص نیست که ویدال در دربی بازی خواهد کرد یا اریکسن.
 7. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت کریستین اریکسن با پاسکاری سریعتر و شدت بیشتر در بازی (محکم بازی کردن) نظر کونته را به خود جلب کرده و در بازی با میلان نیز به احتمال زیاد از ابتدا بازی خواهد کرد. همچنین هافبک دانمارکی ایتالیایی صحبت کردن را شروع کرده و این موضوع نیز به او برای ادغام در تیم کمک کرده است.
 8. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت آرتورو ویدال برای بازی مقابل میلان دیگر مشکل جسمانی نخواهد داشت. با این حال شانس اریکسن برای بازی کردن بیشتر از هافبک شیلیایی است.
 9. تیم پریماورای اینتر (زیر 19 سال) امروز موفق شد با نتیجه 3 بر صفر تیم پریماورای میلان را شکست دهد. مسابقات پریماورای لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری نیز به دستور یوفا و به دلیل مشکلات ایجاد شده توسط ویروس کرونا کنسل شد.
 10. به گزارش گاتزتا آنتونیو کونته در ابتدای فصل به پریشیچ اعتقاد زیادی نداشت اما اکنون سرمربی ایتالیایی به این بازیکن اعتقاد کامل دارد چراکه تعادل بیشتری به اینتر می دهد. پریشیچ نیز احساس می کند بیش از هر زمان دیگری در اینتر بازیکنی مهم است. به نظر می رسد او در مقابل میلان نیز از ابتدا بازی خواهد کرد.
 11. به گزارش Il Sole 24 Ore، پیشنهاد بی سی پارتنرز برای خرید اینتر 750 میلیون یورو است اما خانواده ژانگ 1 میلیارد یورو می خواهد. به جهت پر کردن این اختلاف مالی، طرفین در حال بحث در مورد یک بند درآمدی ( بند پرداخت مشروط) هستند که طبق آن ژانگ پس از فروش باشگاه، رقم های اضافی را براساس عملکرد آینده اینتر از شرکت انگلیسی دریافت می کند. این امر به چینی ها امکان می دهد از خسارت سنگین در هنگام انجام هرگونه معامله ای جلوگیری کنند و در عین حال به بی سی پارتنرز نیز اجازه می دهد تا در ارزیابی اولیه خود استوار باقی بماند.

کلو
30 بهمن 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + یک =