اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز دوشنبه دوم فروردین:

 1. به گزارش پاسکواله گوارو، اشلی یانگ و به ویژه الکساندر کولاروف به احتمال بسیار بالا در انتهای فصل به صورت آزاد از اینتر جدا خواهند شد. آسیلیو و ماروتا احتمالا برای وینگ بک چپ فدریکو دی مارکو را باز می گردانند. ورونا اگر از بند خرید خود استفاده کند، بازگرداندن او با توجه به روابط خوب اینتر با این باشگاه نباید مشکل باشد.
 2. به گزارش اسکای پس از منفی شدن تست کرونای بازیکنان اینتر، ملی پوشان غیر ایتالیایی یعنی پریشیچ، حکیمی، بروزوویچ، لوکاکو، اشکرینیار و اریکسن به اردوهای تیم ملی کشور خود ملحق شدند و انتظار می رود چراغ سبز برای جدایی بازیکنان ملی پوش ایتالیایی (سنسی، بارلا، باستونی) نیز نشان داده شود. بقیه بازیکنان نیز از عصر دوشنبه تمرینات را از سر گرفتند و بازیکنان مبتلا نیز در خانه خود قرنطینه هستند.
 3. مدیر برنامه های آدولفو گایچ، مهاجم آرژانتینی بنونتو که روز یکشنبه دروازه یوونتوس را باز کرد به اف سی اینتر نیوز گفت امیدوار است او روزی بتواند به یکی از باشگاه های مهم ایتالیا مثل اینتر، میلان یا رم بپیوندد.
 4. الساندرو آلتوبلی، اسطوره اینتر اعلام کرد نراتزوری بازی های ساده ای تا انتهای فصل در مقابل ندارد و حتی تیم های انتهای جدولی که برای فرار از سقوط می جنگند می توانند دردسر ساز شوند. آلتوبلی گفت اینتر درحال حاضر در شرایط خوبی است و باید از فرم خوب خود نهایت استفاده را ببرد.
 5. به گزارش گاتزتا، الکسیس سانچز که در هفته های اخیر آماده نشان داده، برای رسیدن اینتر به اسکودتو بازیکنی تعیین کننده خواهد بود. پس از لغو بازی های ملی در منطقه آمریکای جنوبی او در میلانو باقی می ماند و برای بازی های آینده نراتزوری شاداب خواهد بود.
 6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت لائوتارو مارتینز هنگامی که مشکلات مالی اینتر حل و فصل شود آماده است قرارداد جدید خود را امضا کند.
 7. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت دو تیم اینتر و یوونتوس همچنان به جذب امرسون پالمیری از چلسی علاقه دارند و احتمال اقدام ناپولی نیز وجود دارد. با این حال شانس یووه بیشتر از بقیه است.
 8. والتر زنگا به گاتزتا دلا اسپورت گفت لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو تکمیل کننده یکدیگر هستند. زنگا گفت به دلیل اعتماد کل مجموعه اینتر به لوکاکو، او به سطح بالایی رسیده است. زنگا در پایان نیز گفت واضح است که قهرمانی در سری آ به خود اینتر بستگی دارد و پیروزی مقابل تورینو ناشی از خودباوری بازیکنان و قوی شدن ذهنیت آنها بود.
 9. لیاندرو پاردس، هافبک پاری سن ژرمن که در تابستان و ژانویه مورد توجه اینتر قرار داشت، به تله فوت گفت آنچه او را متقاعد كرد كه در پی اس جی بماند، اعتقادی بود كه مدیریت و هم تیمی هایش به وی داشتند. پاردس گفت آنها با او تماس گرفتند تا برای ماندن متقاعدش کنند و این باعث شد در تصمیم گیری کار سختی نداشته باشد.
 10. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، تابستان 2021 زمان مناسبی است که رودریگو دی پائول (از اهداف اینتر) اودینزه را ترک کند اما باید دید این باشگاه می تواند او را با 35 میلیون یورویی که همیشه درخواست داشته بفروشد یا نه.
 11. به گزارش اف سی اینتر نیوز خوان موسو همچنان انتخاب اول اینتر برای جانشینی هندانوویچ است اما مشکل 30 میلیون یورویی است که اودینزه برای او می خواهد. به همین دلیل احتمال اقدام برای دروازه بانی مثل امیل آئودرو از سمپدوریا وجود دارد. تماس های ابتدایی با نمایندگان این دروازه بان که حدود 15 تا 18 میلیون یورو ارزش خواهد داشت (با احتمال گنجاندن بازیکن در معامله) برقرار شده است.
مرتضی بابایی
۳ فروردین ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *