Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
یازده خبر کوتاه روز 24 فوریه – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز چهارشنبه 6 اسفند:

 1. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر و لائوتارو مارتینز برای تمدید قرارداد روی دستمزد خالص 4.5 میلیون یورویی به توافق رسیده اند و فقط توافق روی تغییر یا عدم تغییر بند فسخ 111 میلیون یورویی و یا حتی توافق روی حذف آن باقی مانده است.
 2. به گزارش بیلد اینتر به پیتر گولاچی، دروازه بان لایپزیش علاقه مند است. این گلر 30 ساله تا 2023 با باشگاه آلمانی قرارداد دارد و با 13 میلیون یورو در دسترس خواهد بود. بیلد در این خبر ادعای جالبی مبنی بر پیشنهاد دستمزد 10 میلیون یورویی اینتر به گولاچی کرده است!
 3. به گزارش کالچو مرکاتو اینتر به زودی پیشنهاد تمدید قرارداد به نیکولو بارلا ارائه خواهد کرد.
 4. به گزارش گاتزتا روملو لوکاکو بیشتر از کسب عناوین شخصی، به دنبال کسب جام در اینتر و تاریخ سازی است.
 5. به گزارش گاتزتا اریکسن و پریشیچ در نهایت توانستند خود را با ایده های کونته وفق دهند. اینتر دیگر فقط متکی به سمت راست خود و حرکات نیکولو بارلا و اشرف حکیمی نیست و روی سمت چپ خود نیز با حضور پریشیچ و اریکسن حساب باز می کند و این باعث میشود نراتزوری غیر قابل پیشبینی تر باشد.
 6. دژان استانکوویچ در مصاحبه با کوریره اعلام کرد سرنوشت اینتر برای قهرمانی به خودش بستگی دارد زیرا در صدر جدول است. سرمربی ستاره سرخ ضمن ابراز امیدواری برای قهرمانی نراتزوری در فصل جاری گفت پیروزی اینتر برابر لاتزیو، میلان و یووه باعث اعتماد بنفس آنها می شود. او در پایان نیز گفت تأثیر کونته که یک مرد سخت کوش و یک مربی عالی است قابل مشاهده است و پیشرفت تصادفی حاصل نمی شود.
 7. ارنستو پائولیلو مدیر اجرایی سابق اینتر در زمان ریاست موراتی گفت به نظرش اگر به کونته گفته شود که پروژه اینتر متوقف شده و شانس بیشتری برای سرمایه گذاری وجود ندارد احتمالا استعفا را در دستور کار خود قرار خواهد داد اما اگر پروژه با خانواده ژانگ به جلو برود بدون شک این مربی باقی خواهد ماند. پائولیلو گفت به نظرش این موضوع در مورد ماروتا نیز صدق می کند.
 8. به گزارش گاتزتا کونته قصد ندارد در بازی روز یکشنبه به 4 بازیکن اینتر که 4 کارته هستند و فقط یک کارت تا محرومیت فاصله دارند استراحت دهد. بروزوویچ، بارلا، لوکاکو و باستونی این 4 بازیکن به شمار می روند.
 9. به گزارش اسکای آنتونیو کونته به بازیکنانش هشدار داده که نباید جنوا که از زمان ورود داویده بالاردینی فقط یک بار شکست خورده را دست کم بگیرند. اسکای همچنین گفت اریکسن و ویدال برای قرار گرفتن بعنوان هافبک متزالای چپ در حال رقابت هستند.
 10. به گزارش اسکای استفانو سنسی که به دلیل مشکل عضلانی دیدار برابر میلان را از دست داده بود وضعیت بهتری دارد و امیدوار است که برای بازی یکشنبه با جنوا در دسترس باشد. او امروز در تمرینات انفرادی فشار بیشتری به خود وارد کرد و برخی تمرینات را نیز با گروه انجام داد.
 11. ساندرو ماتزولا، اسطوره اینتر در مصاحبه با گاتزتا گفت هنوز زوج لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو بهترین زوج اروپا نیستند. او همچنین گفت لائوتارو باید به ثبات برسد زیرا برخی اوقات که توپی را خراب می کند بی روحیه می شود.
کلو
7 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + نه =