اینتر دات آی آر _ نگاهی به نکات آماری منتشر شده توسط اینتر با همکاری اپتا از دیدار روز گذشته برابر کروتونه:

 1. اینتر روز گذشته برای هشتمین بازی متوالی در سری آ پیروز شد. آخرین باری که نراتزوری در 8 بازی متوالی در لیگ ایتالیا پیروز شده بود به دسامبر 2008 باز می گردد.
 2. اینتر در حال حاضر با زدن 40 گل و ثبت میانگین 2.7 گل در هر بازی بهترین خط حمله سری آ را در اختیار دارد. آخرین مرتبه ای که نراتزوری حداقل 40 گل در 15 بازی ابتدایی خود در سری A به ثمر رساند در فصل 1950/51 بود (45 گل در آن زمان).
 3. اینتر برای پنجمین بازی متوالی به لطف عملکرد خوب خود در نیمه دوم پیروز شد( اینتر برابر کالیاری، ناپولی، اسپتزیا، ورونا و کروتونه در نیمه دوم پیروز شده). اینتر در 15 هفته ای که از سری آ گذشته، 16 امتیاز از 36 امتیاز خود را در نیمه دوم مسابقات کسب کرده است.
 4. لائوتارو مارتینز اولین هت تریک خود در سری آ را مقابل کروتونه انجام داد. این یک هت تریک کامل بود چراکه مهاجم آرژانتینی ها با پای راست، با پای چپ و با سر خود گلزنی کرد. قبل از مارتینز آخرین بازیکن اینتر که در سری آ به این مهم دست یافته بود، ایکاردی نام دارد (مقابل آتالانتا در مارس 2017).
 5. قبل از بازی روز گذشته، آخرین باری که مارتینز موفق شده بود در 20 دقیقه ابتدایی دروازه یک تیم ایتالیایی را باز کند به ژانویه 2020 برابر آتالانتا باز می گردد (نتیجه آن بازی 1-1 شد).
 6. قبل از مسابقه روز گذشته، آخرین باری که مارتینز در یک بازی از سری آ حداقل 2 گل زده بود به دسامبر 2019 و بازی با اسپال باز می گردد. لائوتارو اکنون در سه بازی از لیگ ایتالیا موفق شده بیشتر از یک گل بزند(یک هت تریک و دو بریس).
 7. هت تریک لائوتارو مارتینز برابر کروتونه در اولین بازی اینتر در سال جدید میلادی رقم خورد. در ژانویه 1999 نیز یک بازیکن غیر ایتالیایی به نام ایوان زامورانو موفق شد در اولین بازی اینتر در آن سال تقویمی، هت تریک کند. جالب اینجاست آن بازی نیز مثل دیدار دیروز با نتیجه 6-2 خاتمه یافت (برابر ونتزیا).
 8. لوکاکو روز گذشته با گلزنی برابر کروتونه پنجاهمین گل خود برای اینتر را به ثمر رساند. او به این تعداد گل در 70 بازی برای نراتزوری رسیده است. همچنین او در 70 بازی خود برای اینتر آمار 9 پاس گل را نیز ثبت کرده است.
 9. روملو لوکاکو سریع ترین بازیکن تاریخ اینتر است که به 50 گل در این باشگاه می رسد. قبل از از لوکاکو، رونالدو با ثبت 50 گل در 77 بازی، سریع ترین بازیکن نراتزوری بود که به این آمار رسیده است (لوکاکو در 7 بازی کمتر به این رکورد رسید).
 10. روملو لوکاکو از زمان ورود به اینتر، موفق شده در سری آ 5 پاس گل به هم تیمی های خود بدهد (در این فصل دو پاس برابر تورینو و یک پاس برابر کروتونه و در فصل قبل یک پاس برابر جنوا و یک پاس برابر آتالانتا). لوکاکو 3 مورد از این 5 پاس گل خود را برای لائوتارو فرستاده است.
 11. لوکاکو روز گذشته در پنجاهمین بازی خود در سری آ موفق شد 35 اُمین گلش را به ثمر برساند. از زمان سه امتیازی شدن هر پیروزی، تنها پنج بازیکن در لیگ ایتالیا موفق به زدن گل های بیشتر از مهاجم بلژیکی در 50 بازی اول خود شده اند: کریستیانو رونالدو (40)، رونالدو (38)، آندری شوچنکو (37) ، دیگو میلیتو (37) و وینچنزو مونتلا (36).
کلو
۱۵ دی ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *