سیمونه اینزاگی سرمربی نراتزوری ها پس از پیروزی 2 بر صفر مردانش در دور دوم بازی‌های گروه C‌ لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت: خوشحالیم چون حریف را دست‌کم نگرفتیم و اولین تیم ایتالیایی شدیم که در خانه ویکتوریا پلژن پیروز شده است. بازیکنان کارشان را خوب انجام دادند و تمرکزشان را حفظ کردند. می‌دانستیم که در این بازی شروع سختی خواهیم داشت به خصوص به خاطر مصدومان‌مان، اما تیم با افزایش آمادگی بازیکنان رفته رفته دارد وضعیت بهتری پیدا می‌‌کند. روملو لوکاکو بعد از بازی‌‌های ملی بازخواهد گشت و آن زمان من می‌توانم برای هر بازی به اقتضای شرایط آن مهاجمانم را انتخاب کنم. ما در این فصل به همه بازیکنان‌‌مان نیاز داریم.

اینزاگی که تیمش با این پیروزی در رده سوم جدول گروه C قرار گرفت، افزود: ما در گروه‌مان دو تا از بهترین تیم‌های حال حاضر دنیا را داریم. می‌دانیم که چه رقبایی داریم و به همین دلیل امروز باید هر طور شده بود سه امتیاز را می‌گرفتیم. شیوه بازی‌ و نتیجه آن سبب شد کار آسان‌تر از چیزی که بود به نظر برسد. پیش از این هیچ تیم ایتالیایی نتوانسته بود در این ورزشگاه پیروز شود.

یکی از نکات جالب بازی، عملکرد بهتر پلژن پس از 10 نفره شدنش بود. اینزاگی در این مورد اظهار داشت: کارت قرمزی که بازیکن حریف گرفت به نفع ما شد هرچند که تا قبل از آنهم ما بر بازی سوار بودیم. تنها اشتباه‌مان (بعد از 10 نفره شدن حریف) این بود که فقط یک گل زدیم.