Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
زود تر از دقیقه 90 باید کار را تمام میکردیم – هواداران ایرانی اینتر

سیمونه اینزاگی پس از بازی با لچه در هفته اول ، اذعان کرد که اینتر نباید برای پیروزی برابر لچه تا اخرین لحظه صبر میکرد.

نراتزوری به لطف روملو لوکاکو در عرض 82 ثانیه پیش افتادند، اماسیسای در ابتدای نیمه دوم کار را به تساوی کشاند.

اما در نهایت و پس از یک سری سیوهای خیره کننده ولادیمیرو فالکون ، دنزل دامفریس پس از یک کرنر پر هرج و مرج توپ را وارد دروازه کرد تا اینتر با ضربه آخر بازی پیروز شود.

این بدان معناست که اینتر اکنون در چهار فصل اخیر متوالی پیروز شده است که بهترین روند آنها از پنج فصل بین سال های 1993 تا 1997 است.

اینزاگی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

این پیروزی ای است که با قلبمان می خواستیم به آن برسیم. تیم تا آخرین لحظه ایمان داشت و صراحتاً این تنها نکته مثبت است، زیرا تیمی مانند ما که در دقیقه اول گلزنی کرد و 30 دقیقه نیز به بازی تسلط داشت باید بهتر عمل کند.حرکت خطا روی لوتارو میتوانست بازیکن حریف را اخراج کند و ما بعد از این اتفاق عصبانی شدیم و راه خود را گم کردیم. باید بفهمیم که چرا باید در ثانیه آخر به گلزنی متوسل می شدیم.من گزینه های مختلفی خارج از نیمکت دارم و آنها وظیفه خود را انجام دادند. ما بازی را با هر چهار مهاجم در زمین به پایان رساندیم، تا آن زمان آرایش 4-2-4 بود و فقط می خواستیم توپ را به محوطه حرف برسانیم.البته ، تیمی مانند تیم ما باید قبل ازآن که کار به اینجاها بکشد بازی را برای خود کند.

در مورد دامفریز تا امروز صبح شک داشتم. دارمیان در 40 روز گذشته کار باورنکردنی انجام داد، دنزل دیرتر به تیم اضافه شد و فکر می کردم که باید روی نیمکت باشد. رابین گوزنس در نیمه اول عملکرد خوبی داشت، اما در ادامه قدرت خود را از دست داد و ما باید تلاش کنیم تا او را به آمادگی کامل برگردانیم.

میلان اشکرینیار کل تابستان را در مرکز بازار نقل و انتقالات گذرانده است و پاری سن ژرمن، چلسی، منچسترسیتی و سایرین علاقه نشان داده اند.

باشگاه ویژگی های من را می داند و ما روی آن کار می کنیم. ما در شرایطی هستیم که دیگران در حال خرید هستند، اما می گویند اینتر مدعی قهرمانی است . ما برای کسب جام می جنگیم، بنابراین وقتی هر روز در روزنامه ها می بینم که دیگران در حال خرید هستند و ما در حال فروش بازیکنو این برای من اصلاً سرگرم کننده نیست.این تیم ما است. ما به یک مدافع میانی برای جایگزینی رانوکیا نیاز داریم، باشگاه در حال کار روی آن است، زیرا ما در سه تورنمنت حضور داریم و فقط دی فرای و یک بازیکن از تیم جوانان را به عنوان جایگزین در این نقش داریم.

حمیدرضا چراغی
23 مرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 11 =