اینتر دات آی آر _ نگاهی به نکات آماری منتشر شده توسط اینتر و اپتا از دیدار برابر آتالانتا:

  1. اینتر پس از تساوی بدون گل برابر اودینزه در آخرین بازی نیم فصل اول، اکنون در 7 بازی خود در نیم فصل دوم پیروز شده است. اینتر در این 7 بازی فقط دو بار گل خورده و با زدن یک گل در بازی شب گذشته، اختلاف گل های زده خود با آتالانتا که دومین خط حمله برتر را در اختیار دارد را به سه گل افزایش داده است.
  2. اینتر در 26 بازی ابتدایی این فصل موفق شده 62 امتیاز کسب کند. از زمانی که در فوتبال به هر برد 3 امتیاز می دهند، اینتر فقط در فصل 2006/07 عملکرد بهتری در 26 بازی ابتدایی داشته است (در آن فصل مانچینی در 26 بازی ابتدایی با اینتر 70 امتیاز کسب کرد).
  3. اینتر برای دهمین بازی متوالی خانگی در سری آ پیروز شد. قبل از آن آخرین مرتبه ای که اینتر حداقل 10 بازی متوالی در جوزپه مه آتزا را با برد پشت سر گذاشته بود به ماه می 2011 باز می گشت (در آن مقطع اینتر 13 برد متوالی خانگی کسب کرد).
  4. اینتر در بازی شب گذشته فقط یک ضربه داخل چارچوب داشت که توسط اشکرینیار به گل تبدیل شد. برای چهارمین بار در لیگ فصل جاری، اینتر در نیمه اول بازی های خود شوت داخل چارچوب نداشت (دو مورد از آن مربوط به بازی های رفت و برگشت برابر آتالانتا).
  5. اینتر برای اولین بار از سال 2009 موفق شد با فقط یک شوت داخل چارچوب برنده از زمین خارج شود. در آپریل آن سال اینتر اودینزه را فقط با یک ضربه داخل چارچوب شکست داد.
  6. اینتر شب گذشته برابر تیمی پیروز شد که در 22 بازی اخیر بیرون از خانه خود فقط یک شکست را تجربه کرده بود (در برابر ناپولی در اکتبر 2020).
  7. اینتر تیمی است که بیشترین امتیاز برابر هفت تیم نخست جدول سری آ را کسب کرده است (18 امتیاز در 9 مسابقه برابر 7 تیم نخست).
  8. میلان اشکرینیار سومین گل این فصل خود را به ثمر رساند. همه گلهای این فصل مدافع اسلواک از کرنر به ثمر رسیده اما شب گذشته بر خلاف دو گل قبلی برابر ورونا و رم، گل او با ضربه پا بود.
  9. قبل از بازی شب گذشته آخرین مرتبه ای که میلان اشکرینیار با پا گل زده بود به اکتبر 2017 و دیدار برابر سمپدوریا باز میگشت. در آن فصل او 4 گل به ثمر رساند.
  10. در این فصل از 5 لیگ معتبر اروپا، فقط آتالانتا (16 بار) و لایپزیش (15 بار) گل های بیشتری نسبت به اینتر با مدافعانشان به ثمر رسانده اند (اینتر 14 گل)، در حالی که اینتر و لایپزیش تنها دو تیمی محسوب می شوند که سه مدافع حداقل 3 گله دارند. در نراتزوری، اشکرینیار و دی آمبروزیو هر کدام سه گل و حکیمی 6 گل به ثمر رسانده اند.
morteza babaei
19 اسفند 1399

1 دیدگاه در “10 نکته آماری از دیدار اینتر-آتالانتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − دو =