Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
10 نکته آماری از دیدار اینتر – اسپتزیا – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر و اپتا از دیدار مقابل اسپتزیا:

  1. اینتر تحت هدایت اینزاگی برای اولین بار موفق شد در سری آ 3 برد متوالی کسب کند (ناپولی، ونتزیا و اسپتزیا).
  2. اینتر شب گذشته برای سومین بازی متوالی موفق به پیروزی با نتیجه 2-0 شد (شاختار، ونتزیا و اسپتزیا) تا بتواند در 3 بازی پشت سر هم کلین شیت کند. همچنین اینتر در دیدار شب گذشته برای چهارمین مسابقه متوالی توانست حداقل 2 گل بزند (ناپولی، شاختار، ونتزیا و اسپتزیا).
  3. اینتر با گلزنی مقابل اسپتزیا اکنون موفق شده در 34 بازی متوالی در سری آ گلزنی کند (مجموعا 80 گل) تا همچنان بتواند بهترین رکورد تاریخ خود در زمینه گلزنی در بازی های متوالی را بهبود ببخشد. آخرین مرتبه ای که اینتر در سری آ گل نزده، به ژانویه 2021 و دیدار برابر اودینزه باز می گردد (تساوی 0-0 زمان کونته).
  4. روبرتو گالیاردینی برای اولین بار در این فصل از سری آ موفق به گلزنی شد تا تعداد گلزنان متفاوت اینتر در این فصل به عدد 13 برسد. هیچ تیمی در این فصل از سری آ به اندازه اینتر گلزن متنوع ندارد.
  5. روبرتو گالیاردینی شب گذشته برای پانزدهمین بار در سری آ برای اینتر گلزنی کرد. هافبک 27 ساله این 15 گل را در 13 بازی به ثمر رسانده و هر زمان که او گلزنی کرده نراتزوری پیروز شده است. 8 گل از این 15 گل گالیاردینی نیز در مقابل تیم های منطقه لیگوریا بوده است (5 گل به جنوا، 2 گل به سمپدوریا، 1 گل به اسپتزیا).
  6. اینتر شب گذشته آمار 14 شوت در نیمه اول و 17 شوت در نیمه دوم را ثبت کرد (31 در مجموع که 11 ضربه از آنها داخل چارچوب بود). قبل از بازی دیشب آخرین مرتبه ای که اینتر در یک بازی سری آ بیش از 30 ضربه به سمت دروازه داشت به پیروزی 2-1 ماه نوامبر 2019 مقابل هلاس ورونا باز میگشت (38 ضربه).
  7. شب گذشته 6 شوت از 31 شوت اینتر به سمت دروازه اسپتزیا به نام لائوتارو مارتینز ثبت شد. او در 73 دقیقه حضورش در زمین تقریبا به اندازه کل بازیکنان اسپتزیا که 7 بار به سمت دروازه هندانوویچ ضربه زدند شوت داشت (فقط یک ضربه کمتر از کل بازیکنان اسپتزیا).
  8. لائوتارو مارتینز شب گذشته هم گل زد و هم پاس گل داد. قبل از دیدار مقابل اسپتزیا، آخرین مرتبه ای که او در یک بازی هم گل زده بود و هم پاس گل داده بود به ماه مِی باز می گشت (آخرین دیدار فصل قبل مقابل اودینزه).
  9. لائوتارو مارتینز شب گذشته برای یازدهمین بار در سری آ پنالتی زد تا نهمین گلش از روی نقطه پنالتی را به ثمر برساند (مقابل بولونیا و میلان پنالتی خراب کرده است).
  10. لائوتارو مارتینز برای سومین بازی متوالی در سری آ موفق به گلزنی شد تا برای دومین بار در سال 2021 بتواند گلزنی در حداقل 3 بازی متوالی را تجربه کند. در مورد اول، مارتینز موفق شده بود در آخرین دیدار فصل قبل مقابل اودینزه و همچنین 3 دیدار اول این فصلش مقابل تیم های ورونا، سمپدوریا و بولونیا، گلزنی در 4 بازی متوالی در سال 2021 را تجربه کند.
morteza babaei
11 آذر 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + هفت =