اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر و اپتا از بازی شب گذشته در ونیز:

  1. اینتر شب گذشته برای چهارمین بار در این فصل کلین شیت کرد تا همچنان سومین خط دفاعی برتر لیگ را داشته باشد. بهترین خط حمله سری آ نیز همچنان متعلق به اینتر است. این نهمین پیروزی شاگردان اینزاگی در سری آ نیز محسوب می شد.
  2. اینتر در فصل جاری سری آ، آمار بیشترین ضربات داخل چارچوب خود در نیمه های اول را در برابر ونتزیا و بولونیا ثبت کرده است (درنیمه های اول هر دو بازی 5 ضربه داخل چارچوب).
  3. هاکان چالهان اوعلو شب گذشته در دوازدهمین بازی این فصل خود در سری آ چهارمین گلش را به ثمر رساند تا دقیقا به اندازه فصل پیش گل زده باشد (او در فصل قبل در 33 بازی 4 گل زد).
  4. هاکان چالهان اوعلو برای سومین بازی متوالی در سری آ گلزنی کرد تا بتواند برای اولین بار در این لیگ و همچنین بوندسلیگا گلزنی در 3 بازی متوالی را تجربه کند.
  5. در 5 لیگ معتبر اروپا از فصل 2013-2014 فقط لیونل مسی با 61 گل، بیشتر از هاکان چالهان اوعلو از خارج از محوطه جریمه گلزنی کرده است (هاکان به مانند اریکسن 26 گل پشت محوطه زده است).
  6. لائوتارو مارتینز شب گذشته برای نهمین بار در سری آ پشت ضربه پنالتی ایستاد و هفتمین گلش از این طریق را به ثمر رساند (برابر میلان و بولونیا پنالتی هدر داده است).
  7. لائوتارو مارتینز شب گذشته برای صدو پنجاهمین بار لباس اینتر در همه رقابتها (لیگ اروپا، سری آ و …) را به تن کرد.
  8. اینتر برای سی و سومین بازی متوالی در سری آ گلزنی کرد تا بهترین رکورد تاریخ خود از این حیث را بهبود ببخشد.
  9. اینتر در 17 بازی متوالی خارج از خانه در لیگ ایتالیا موفق به گلزنی شده است. فقط در سال 1951 نراتزوری در تعداد بازی های متوالی خارج از خانه بیشتری گلزنی کرده است (18 بازی در آن زمان).
  10. میلان اشکرینیار شب گذشته برای صدو پنجاهمین بار در سری آ با لباس اینتر به میدان رفت.
مرتضی بابایی
۷ آذر ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *