Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
11 خبر کوتاه روز 10 می – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 20 اردیبهشت:

 1. به گزارش اسکای ایتالیا، امروز استیون ژانگ با حضور در کمپ آپیانو جنتیله از بازیکنان خواست از دستمزدهای معوقه دو ماه نوامبر و دسامبر 2020 خود چشم پوشی کنند. حالا بازیکنان باید تصمیم بگیرند که خواسته ژانگ را بپذیرند یا اینکه به دنبال راه حل های جایگزین مثل پذیرش تاخیر در دریافت دستمزد هایشان باشند. ژانگ همچنین به بازیکنان گفت پروژه برنده فعلی ادامه پیدا می کند و پاداش های قهرمانی نیز به بازیکنان پرداخت می شود.
 2. منابع دیگری از اسکای ایتالیا گزارش داده اند بازیکنان اینتر احتمالا درخواست ژانگ برای چشم پوشی از دستمزدهای معوقه را رد می کنند اما احتمالا حاضرند دستمزدها را با تاخیر بگیرند. همچنین بازیکنان اینتر قرار است به صورت جداگانه و نه گروهی به ژانگ پاسخ دهند.
 3. به گزارش گاتزتا انتظار می رود آن دسته از بازیکنان اینتر که در انتهای فصل قراردادشان به اتمام می رسد (مثل یانگ، کولاروف و پادلی) با بقیه هم تیمی های خود همسو شوند و از هر تصمیمی که درباره دستمزدهای معوقه توسط سایر بازیکنان گرفته می شود حمایت کنند (یعنی اگر بعنوان مثال سایر بازیکنان با چشم پوشی از دو ماه دستمزد موافق باشند، بازیکنان در حال انقضای قرارداد نیز با آن تصمیم موافق خواهند شد).
 4. به گزارش دلاسرا، اینتر باید تا انتهای ماه جاری میلادی (سه هفته دیگر)، با بازیکنان خود در مورد دستمزد ها به توافق برسد زیرا این مهلت تعیین شده توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا است. بازیکنانی که مدت بیشتری قرارداد دارند احتمالا تاخیر در پرداخت دستمزدها را می پذیرند اما آنهایی که فقط تا پایان فصل قرارداد دارند احتمالا موضوع کاهش یا تعویق دستمزد را نپذیرند بنابراین سخت است که همه بازیکنان یک تصمیم مشترک بگیرند.
 5. به گزارش اسکای اگر پیشنهادی برای هر بازیکن در تابستان وجود داشته باشد توسط مدیران اینتر بررسی خواهد شد. شاید خطر اجبار برای یک یا دو فروش به منظور سر و سامان دادن به حساب ها به وجود بیاید اما به کونته تضمین داده شده که تیم برای فصل بعد همچنان رقابتی باقی خواهد ماند.
 6.  به گزارش اف سی اینتر نیوز، یونوت رادو مورد توجه ورونا قرار دارد اما آنها فقط در صورت جدایی مارکو سیلوستری (که مورد توجه اینتر نیز قرار گرفته) برای جذب وی اقدام می کنند. سالرنیتانا، تیمی که امروز به سری آ صعود کرد نیز دیگر تیم علاقه مند به دروازه بان رومانیایی اینتر است. باشگاه مونزا نیز اگر با عبور از مرحله ی پلی آف سری بی، به سری آ صعود کند ممکن است برای رادو اقدام کند.
 7. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، فدریکو دی مارکو به بازگشت به اینتر نزدیک است چراکه سران باشگاه از عملکرد وی رضایت دارند . قیمت بند خرید دیمارکو برای ورونا 6 میلیون یورو است اما این باشگاه به نظر نمی رسد بخواهد از آن استفاده کند. مذاکرات برای بازگشت او در جریان است.
 8. به گزارش گاتزتا اینتر و دنیلو دی آمبروزیو در ماه ژانویه برای تمدید قرارداد به توافق رسیدند اما از آن زمان تا حالا از اینتر برای رسمیت بخشیدن به این توافق خبری نشده است. این موضوع باعث دلخوری دی آمبروزیو شده و بنابراین او به جدایی از نراتزوری به صورت آزاد نزدیک شده است. فیورنتینا، موناکو، میلان و رم به جذب رایگان دی آمبروزیو علاقه دارند.
 9. به گزارش گاتزتا اینتر در تابستان به دنبال فروش ماتیاس وسینو است و به نظر می رسد او روزهای آخر حضورش در اینتر را سپری می کند.
 10. منبع Sport Aktuality از میلان اشکرینیار پرسید آیا سال آینده با پیراهن اینتر از عنوان قهرمانی دفاع خواهد کرد؟ مدافع اسلواک نیز به این سوال پاسخ مثبت داد. اشکرینیار همچنین گفت هیچ وقت به شایعات در مورد آینده خود توجه نکرده است.
 11. به گزارش گاتزتا، 5 بازیکن غیر قابل فروش اینتر لوکاکو، باستونی، حکیمی، مارتینز و بارلا هستند اما حفظ آنها سخت خواهد بود؛ به ویژه مارتینز که علاقه باشگاه های برتر اروپا را به خود جلب کرده است.
morteza babaei
21 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − یک =