اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 28 خرداد:

 1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو استفان رادو در نهایت پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله لاتزیو را پذیرفت تا انتقال آزادش به اینتر منتفی شود.
 2. به گزارش RMC اسپورت، اشرف حکیمی اولویت خود را به پی اس جی داده و این باشگاه فرانسوی را به چلسی ترجیح می دهد. این موضوع باعث می شود حتی با وجود احتمال پیشنهاد بهتر چلسی به اینتر، ورق به نفع پی اس جی برگردد. پاری سن ژرمن امیدوار است با احتساب پاداش ها با رقم حداکثر 70 میلیون یورو انتقال را نهایی کند.
 3. به گزارش نیکولو اسکیرا، پیشنهاد پاری سن ژرمن به اینتر برای اشرف حکیمی 60 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو پاداش است اما اینتر 75 میلیون یورو می خواهد. چلسی نیز آماده ارائه پیشنهاد 60 میلیون یورویی و همچنین وارد کردن یک بازیکن به معامله با اینتر است. داویده زاپاکوستا از چلسی و دنزل دومفرایز از پی اس وی نیز گزینه های سمت راست اینتر پس از جدایی حکیمی هستند.
 4. به گزارش آلفردو پدولا، اینتر در صورت جدایی حکیمی، مانوئل لاتزاری وینگ بک لاتزیو که 20 میلیون یورو قیمت دارد را می خواهد. پدولا همچنین گفت لاتزیو از اینتر برای جذب کوستیچ پیشی گرفته است.
 5. به گزارش گاتزتا عمل نصب دفیبریلاتور قابل کاشت (ICD) در بدن کریستین اریکسن در ساعات گذشته انجام شد. اگر در آزمایشات آینده مشخص شود که این دستگاه قابل برداشته شدن نیست آنگاه طبق قوانین ایتالیا او دیگر نمی تواند در سری آ بازی کند اما اگر مشکل قلب وی موقت و در نتیجه دستگاه قابل برداشت باشد آنگاه احتمال اینکه بتواند در چند ماه آینده بازی در اینتر را از سر بگیرد وجود دارد. فدراسیون فوتبال دانمارک نیز اعلام کرد اریکسن از بیمارستان مرخص شده است.
 6. به گزارش گاتزتا با توجه به وضعیت اریکسن، اینتر به دنبال حفظ وسینو و سنسی دو هافبک خود است اما احتمال جذب یک هافبک جدید به ویژه با فرمول انتقال قرضی را نباید رد کرد.
 7. به گزارش فدراسیون فوتبال اتریش، والنتینو لاتسارو بازیکن اینتر دچار مصدومیت عضلانی شده و به گفته برخی منابع احتمالا دیگر نتواند در یورو 2020 بازی کند.
 8. ایجنت جورجینیو واینالدوم، هافبک هلندی که اخیرا راهی پی اس جی شد، به فابریتزیو رومانو اعلام کرد آسیلیو، مدیر ورزشی اینتر در ژانویه پیشنهادی برای جذب او ارائه کرد اما به دلیل مشکلاتی که ژانگ برای انتقال پول از چین به ایتالیا داشت نراتزوری از رقابت کنار کشید.
 9. به گزارش گاتزتا، اینتر در راستای احترام به تعهدات خود، تا انتهای ماه جاری میلادی، دستمزد معوقه بازیکنان خود در 2 ماه می و آپریل را پرداخت می کند. دستمزد معوقه ماه جاری میلادی (ژوئن) و همچنین پاداش اسکودتو نیز در دو قسط یکی در سپتامبر (شهریور و مهر) و دیگری در دسامبر (آذر و دی) پرداخت خواهد شد.
 10. میلان اشکرینیار پس از دیدار برابر سوئد به رسانه ها گفت با سیمونه اینزاگی سرمربی جدید اینتر پس از گلی که اخیرا به لهستان زد و همچنین قبل از آن در تماس بوده است. او همچنین گفت خوشحال است که هواداران نراتزوری از وی حمایت می کنند و به طرفداران درود می فرستد. اشکرینیار در پایان نیز گفت در اینتر می ماند.
 11. مدیر کالیاری اعلام کرد برای دائمی شدن قرارداد قرضی راجا ناینگولان هنوز مشکلات و مسائل بزرگی وجود دارد که باید حل شود بنابراین کار آسان نخواهد بود.
morteza babaei
29 خرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 13 =