اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار روز 29 اردیبهشت:

 1. قرارداد هاکان چالهانعلو، هافبک میلان در انتهای فصل به اتمام می رسد و او پس از بازی سرنوشت ساز روز یکشنبه مقابل آتالانتا در مورد ماندن یا جدایی تصمیم خواهد گرفت. به گزارش گاتزتا الدحیل، اینتر، یوونتوس، چلسی، آرسنال، منچستر یونایتد و اتلتیکو مادرید به جذب آزاد هاکان علاقه مند هستند.
 2. به گزارش گاتزتا، پدر بروزوویچ که اخیرا ایجنت او شده به زودی با مدیران اینتر در مورد تمدید قرارداد مذاکره خواهد کرد. قرارداد فعلی بروزوویچ تا انتهای فصل بعد معتبر است ولی او شاید توجه خود را به جای دیگری (به ویژه پی اس جی) معطوف کرده باشد. علاوه بر پی اس جی باشگاه هایی در انگلیس به هافبک کروات علاقه دارند و مذاکره برای تمدید ساده نخواهد بود.
 3. آنتونیو کونته و همچنین باشگاه اینتر به دلیل اتفاقات بازی برگشت جام حذفی مقابل یوونتوس (مثل نشان دادن انگشت وسط به آنیلی توسط کونته) 2 هزار یورو جریمه شدند.
 4. گروه آمریکایی اوکتری کپیتال قرار است 31 درصد سهام لیونراک را خریداری کند تا اینتر تبدیل به سومین باشگاهی باشد که آنها در آن سرمایه گذاری کرده اند (کان فرانسه – همچنین استیون کاپلان، یکی از بنیانگذارانشان، از مالکان مشترک باشگاه سوانسی ولز است).
 5. آدریانو مهاجم سابق اینتر به گاتزتا گفت روملو لوکاکو به او نه تنها از نظر فیزیک و پای چپ، بلکه از نظر خانواده دوست بودن و فروتنی شباهت زیادی دارد. آدریانو گفت تصور کنید که زوج او و لوکاکو در زمین می توانست عجب زوجی شود!
 6. ماسیمو موراتی در جدیدترین اظهار نظر خود ابراز امیدواری کرد انگولو کانته را در اینتر ببیند چراکه بازیکن مفیدی برای کونته خواهد بود. موراتی همچنین گفت اگر در سال 2006 می توانست مسی را به خدمت بگیرد قهرمانی های بیشتری با اینتر به دست آورده بود.
 7. به گزارش منبع پرتغالی Esporte ao Minuto، اینتر برای فروش ژائو ماریو به اسپورتینگ 8 میلیون یورو می خواهد. در این گزارش آمده با وجود اینکه دستمزد 2.7 میلیون یورویی ماریو فراتر از سقف حقوق باشگاه پرتغالی است اما این مشکل غیر قابل حل نیست.
 8. فاکوندو کولیدیو، مهاجم آرژانتینی اینتر که به صورت قرضی در سن ترویدن بلژیک حضور دارد به اف سی اینتر نیوز گفت رویای بازگشت به اینتر و بازی کنار لوکاکو را در سر دارد. او همچنین گفت تمرین با تیم بزرگسالان نراتزوری در زمان اسپالتی تجربه ای عالی برایش بوده است. کولیدیو در پایان نیز گفت در سال 2017 اینتر را به خاطر پیشینه این باشگاه در مورد بازیکنان آرژانتینی به یوونتوس ترجیح داد و نقش زانتی نیز در این انتقال مهم بود.
 9. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، بازگشت فدریکو دی مارکو به اینتر تنها موضوع قطعی در مورد نقل و انتقالات این تیم است. در مورد سایر گزینه های ورودی یا خروجی نراتزوری نیز فعلا نمی توان اظهارنظری کرد و باید منتظر روشن شدن برخی موضوعات بود.
 10. به گزارش گاتزتا، لوکاکو به دلیل روابط خوبش با کونته منتظر روشن شدن تکلیف این مربی است و برای ماندن او امیدوار باقی می ماند. لوکاکو تا سال 2024 با اینتر قرارداد دارد و صرف نظر از آینده کونته به قراردادش احترام می گذارد، اما اگر کونته نماند چیزهای زیادی می تواند تغییر کند.
 11. به گزارش گاتزتا در جلسه ای که قرار است بین کونته و ژانگ برگزار شود، مدیران اینتر مثل ماروتا نیز حضور خواهند داشت. ژانگ باید اطمینان حاصل کند که همه در مورد وضعیت فعلی اینتر در زمین و همچنین خارج از زمین اتفاق نظر دارند. در این جلسه مشخص خواهد شد که جاه طلبی مالکان چینی به همان اندازه 2 سال قبل (زمان انتصاب کونته و خرید لوکاکو) است یا نه. کلید حفظ کونته و موفقیت در فصل آینده این است که اطمینان حاصل شود هیچ سوء تفاهمی بین اعضا وجود ندارد. پس از شفاف سازی انجام شده در این جلسه، هر فرد می تواند خودش تصمیم بگیرد که آیا هنوز هم می خواهد بخشی از پروژه Suning باشد یا نه.
morteza babaei
30 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + دو =