اینتر دات آی آر _ نکات منتشر شده توسط اینتر و اپتا از دیدار برابر سمپدوریا:

 1. اینتر رکورد جدیدی از خود در زمینه تعداد بردهای متوالی خانگی ثبت کرد. پیروزی 5-1 مقابل سمپدوریا چهاردهمین برد متوالی نراتزوری در جوزپه مه آتزا بود. آخرین مرتبه ای که اینتر در این ورزشگاه نتیجه ای به جز پیروزی به دست آورده به بازی رفت برابر پارما در اکتبر 2020 باز می گردد (تساوی 2-2).
 2. الکسیس سانچز با زدن دو گل در بازی روز گذشته، در فصل جاری سری آ 7 گله شد. او قبل از بازی دیروز، آخرین بار در مقابل پارما گلزنی کرده بود که در آن بازی نیز موفق به زدن 2 گل شده بود.
 3. الکسیس سانچز در 21 مرتبه ای که از ابتدا در ترکیب اینتر قرار گرفته روی 20 گل نراتزوری در سری آ تاثیر مستقیم داشته است (9 گل و 11 پاس گل).
 4. یونوت رادو دومین بازی خود با لباس اینتر را تجربه کرد که در هر دو دیدار بعنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده است. اولین بازی او برای اینتر در 14 ماه می سال 2016 و در برابر ساسولو بود (به جای کاریتزو وارد بازی شد).
 5. آندره آ پینامونتی روز گذشته اولین گل خود در سیزدهمین حضورش برای اینتر را به ثمر رساند (او به طور کلی در فصل جاری 8 بار در رقابتهای داخلی و اروپایی بازی کرده است). همچنین پینامونتی 6 گل از 11 گل خود در سری آ را بعنوان بازیکن تعویضی به ثمر رسانده است.
 6. روبرتو گالیاردینی سومین گل خود در این فصل از سری آ را به ثمر رساند. به طور کلی از 14 گلی که او در لیگ ایتالیا به ثمر رسانده 7 گل در برابر دو تیم شهر جنوا (5 گل مقابل جنوا و 2 گل مقابل سمپدوریا) بوده است.
 7. گل روز گذشته گالیاردینی از پاس اشلی یانگ زده شد. این اولین بار نیست که این دو برای گلزنی همکاری کرده اند. 3 گل از 4 گل آخر گالیاردینی در سری آ روی پاس یانگ بوده است.
 8. لائوتارو مارتینز یکی از سه بازیکنی است که در این فصل سری آ حداقل شش گل با هر دو پای راست و چپ خود به ثمر رسانده است. دو نفر دیگر روملو لوکاکو و لوئیز موریل هستند.
 9. گل اول اینتر به سمپدوریا در دقایق ابتدایی زده شد. قبل از بازی دیروز آخرین مرتبه ای که اینتر در 9 دقیقه ابتدایی گلزنی کرده بود در بازی ماه فوریه برابر جنوا بود (لوکاکو).
 10. اینتر روز گذشته سه گل در نیمه اول به ثمر رساند. قبل از بازی با سمپدوریا، آخرین مرتبه ای که اینتر در نیمه اول یک مسابقه خود در سری آ حداقل سه گل به ثمر رسانده بود به سپتامبر 2020 و بازی برابر بنونتو بازمی گشت (4 گل در نیمه اول).
 11. آنتونیو کونته روز گذشته دویستمین حضور خود بعنوان سرمربی را در سری آ تجربه کرد. از زمان سه امتیازی شدن هر برد در فوتبال، کونته تبدیل به اولین مربی با بیشترین پیروزی در 200 بازی ابتدایی خود در سری آ می شود (136 پیروزی).
morteza babaei
19 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − هفده =