اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز جمعه 17 اردیبهشت:

 1. به گزارش گاتزتا در صورتی که برای یکی از بین دی فرای و اشکرینیار، پیشنهاد قابل توجهی برسد و یکی از آنها جدا شود، اینتر برای جذب نیکولا میلنکوویچ، مدافع 23 ساله فیورنتینا اقدام می کند. او فقط تا 2022 قرارداد دارد و با قیمتی ارزان تر از 40 میلیون یورویی که فیورنتینا در تابستان قبل میخواست در دسترس خواهد بود.
 2. جوزپه برگومی می گوید اگر اینتر به دلیل مشکلات مالی واقعا مجبور است بازیکنی را بفروش برساند، بهتر است آن بازیکن اشکرینیار باشد نه دی فرای. برگومی می گوید دلیل این حرفش نیز این است که پست مدافع وسط در سیستم 3-5-2 (دی فرای)، حساس تر است و باید دفاع را رهبری کند.
 3. به گزارش گاتزتا اینتر با نماینده پیتر گولاچی مذاکرات ابتدایی را انجام داده است. در قرارداد او بند فسخ 13 میلیون یورویی وجود دارد و به همین دلیل نام او بالاتر از کرانیو و موسو در صدر لیست گزینه های دروازه بانی اینتر قرار گرفته است. با این حال فابریتزیو رومانو ساعاتی پس از انتشار این خبر گفت گولاچی برای تمدید قرارداد با لایپزیش به توافق رسید و بند فسخ قراردادش نیز حذف می شود.
 4. روملو لوکاکو در مصاحبه با کوریره دلاسرا در مورد درگیری با ابراهیموویچ گفت به دلیل عصبانیت از خراب کردن موقعیت در زمانی که بازی 1-0 دنبال میشد، عصبانی بود و حرف های زلاتان نیز او را ناراحت کرد. لوکاکو گفت خوشحال نیست که آن واکنش را نشان داده است چراکه فردی متواضع است. روملو گفت تا زمان حضورش در منچستریونایتد با ابراهیموویچ رابطه خوبی داشت و به حضور چنین بازیکنان بزرگی در سری آ نیاز است.
 5. به گزارش کوپه، رئال مادرید مذاکرات با نماینده لائوتارو مارتینز را آغاز کرده اما هنوز تماسی با اینتر نداشته است. ایجنت مارتینز با این حال در مصاحبه با اف سی اینتر 1908 اعلام کرد مذاکره ای با رئال نداشته است.
 6. به گزارش پاسکواله گوارو، از آنجا که اینتر تاکنون فقط یکی از قسط های اشرف حکیمی را پرداخته (حدود 13 تا 15 میلیون یورو از 40 میلیون) بنابراین رئال مادرید می تواند به اینتر بگوید پرداخت بقیه پول او نیاز نیست و در عوض 30 میلیون یورو به نراتزوری بپردازد تا در ازای آن لائوتارو مارتینز را به خدمت بگیرد. با این حال اینتر برای مارتینز فقط حاضر به معامله ای به ارزش 90 میلیون یورو است.
 7. ایجنت اشرف حکیمی گفت نمی داند شایعات علاقه بایرن مونیخ به او از کجا می آید اما اگر بایرن واقعا به او علاقه دارد تعجب نمی کند. هربرت هاینر رئیس بایرن مونیخ هم به بیلد اعلام کرد نیازی به خریدهای گرانقیمت مثل اشرف حکیمی نمی بیند.
 8. لوتار ماتئوس در مصاحبه با گاتزتا اعلام کرد اینتر رقبایش در سری آ را کشت و از قهرمانی بسیار خوشحال شد. ماتئوس در مورد اریکسن نیز گفت او به زمان و کار بیشتر روی امور دفاعی نیاز داشت اما او خودش را وقف کرد و نشان داد آماده چالش جدید است. بازیکن سابق اینتر گفت اریکسن اکنون بازیکن مهمی شده و احتمالا چند سال در اینتر بماند. ماتئوس در پایان نیز گفت زوج لولا او را یاد زوج آلدو سرنا و رامون دیاز می اندازد.
 9. بلیناتزو ژورنالیست روزنامه Il Sole 24 Ore اعلام کرد خانواده ژانگ می خواهد هزینه های اینتر 20 درصد کاهش پیدا کند.
 10. الساندرو فلورنزی اعلام کرد لینک شدن به اینتر رضایت بخش است اما توجهی به شایعات نمی کند. او همچنین اعلام کرد باید به اینتر و آنتونیو کونته به خاطر کارهایی که برای پایان دادن به سلطه یووه انجام داده اند تبریک گفت.
 11. به گزارش L’Arena روزنامه چاپ ورونا، اینتر به مارکو سیلوستری علاقه دارد و او را آلترناتیو خوان موسو قرار داده است. موسو گرانتر است و فقط برای فیکس شدن حاضر است بیاید اما سیلوستری حتی بدون تضمین همیشه بازی کردن، از انتقال استقبال می کند. ایل تمپو منبع نزدیک به رم نیز گزارش داده این باشگاه برای جذب سیلوستری با اینتر رقابت می کند.
 12. تالیافیکو مدافع چپ آژاکس به مارکا گفت امیدوار است به لیگ بهتری برود. او در مورد شایعات لینک شدن به اینتر نیز گفت اینتر باشگاه مهمی است اما آرام است. او همچنین گفت زانتی یک سرمشق است.
morteza babaei
18 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − سه =