اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 30 اردیبهشت:

 1. به گزارش گاتزتا اینتر به دلیل مشکلات مالی به یک فروش مهم نیاز دارد و آن فروش احتمالا الساندرو باستونی باشد. فروش باستونی برای اینتر ناراحت کننده است اما دردناک بودن این فروش برای نراتزوری به اندازه فروش بارلا، لوکاکو و مارتینز نخواهد بود؛ سه بازیکنی که کونته هشدار داده که در صورت فروش یکی از آنها، از اینتر جدا خواهد شد.
 2. به گزارش گاتزتا، استیون ژانگ برای متقاعد کردن آنتونیو کونته به منظور ماندن در اینتر خوشبین است. ژانگ قرار است به کونته بگوید که برای فصل بعد ترکیبی رقابتی در اختیار خواهد داشت.
 3. به گزارش موندو دپورتیوو، باشگاه های مارسی، اینتر، ناپولی، رم، میلان و وستهم به جونیور فیرپو، مدافع چپ بارسلونا علاقه دارند.
 4. به گزارش گاتزتا در بازی آخر اینتر در این فصل مقابل اودینزه که قرار است در آن مراسم اهدای جام برگزار شود حدود 1000 تماشاگر می توانند وارد جوزپه مه آتزا شوند. بیشتر بلیط ها به نزدیکان اعضای باشگاه واگذار می شود. رپوبلیکا نیز گزارش داده 4500 نفر از هواداران می توانند در محوطه نزدیک به پارکنیگ ورزشگاه تجمع کنند و قهرمانی را جشن بگیرند.
 5. به گزارش برخی منابع مثل Il Sole 24 Ore، وام 275 میلیون یورویی اوکتری کپیتال به اینتر که امشب رسما نهایی شد (اینجا بخوانید) باعث نخواهد شد که سهام 69 درصدی Suning و 31 درصدی لیونراک در اینتر دچار تغییر شود و بنابراین گروه آمریکایی فعلا سهامدار نخواهد شد. اینتر پس از دریافت این وام که صرف پرداخت بدهی ها می شود، همچنان به دنبال این خواهد بود که 15 تا 20 درصد هزینه های خود را کاهش دهد.
 6. به گزارش گاتزتا، پس از نهایی شدن وام 275 میلیون یورویی اوکتری کپیتال، هدف بعدی استیون ژانگ پیدا کردن یک اسپانسر اصلی به عنوان جانشین پیرلی است و این اسپانسر به احتمال بسیار زیاد از آمریکا خواهد آمد.
 7. به گزارش فوتی هدلاینز، طرح پیراهن دوم اینتر در فصل بعد از پیراهن دوم این تیم در فصل 2010/11 الهام گرفته شده و یک افعی روی آن وجود خواهد داشت (کیت سفید رنگ).
 8. ابرل، مدیر باشگاه گلادباخ امروز اعلام کرد والنتینو لاتسارو، با اتمام قرارداد قرضی اش، در تابستان به اینتر بازخواهد گشت. ابرل همچنین گفت وقتی فصل تمام شود برنامه ریزی با آدی هاتر سرمربی جدید این باشگاه آغاز خواهد شد (رد نکردن احتمال بازگشت لاتسارو).
 9. به گزارش منبع ترکیه ای NTV Spor، اینتر، لیل و تاتنهام به چاکر، دروازه بان 25 ساله ترابزون اسپور علاقه دارند.
 10. به گزارش اف سی اینتر نیوز، آتالانتا به لورنزو پیرولا، مدافع جوان اینتر که به صورت قرضی در مونزا حضور دارد علاقه مند است. کونته این مدافع را تحسین می کند و می تواند او را برای جانشینی کولاروف که جدا می شود فرا بخواند، اما احتمال قرض داده شدن پیرولا و یا فروخته شدن او (فقط در صورت نیاز شدید به پول) وجود خواهد داشت.
 11. به گزارش اف سی اینتر نیوز، با وجود اینکه روبرتو دی زربی قرار است سرمربی شاختار شود، اما بعید است این باشگاه اوکراینی برای جذب استفانو سنسی، بازیکن محبوب این مربی اقدام کند. شاختار همیشه به دنبال خرید بازیکنان ارزان و جوان و فروختن آنها با قیمت بالا است و این مورد چندان در مورد سنسی صدق نمی کند.
 12. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر در حال بررسی فسخ قرارداد راجا ناینگولان است اما این موضوع به نفع کالیاری نیست زیرا در این صورت ناینگولان دستمزد بیشتری از روسوبلو درخواست خواهد کرد. به همین دلیل کالیاری پس از رد شدن اولین پیشنهادش به ارزش 3 میلیون یورو، دومین پیشنهادش را به اینتر ارائه کرده و می خواهد فورا با نراتزوری به توافق برسد. این پیشنهاد سه بخش است: پرداخت 2 میلیون یورو به اینتر، چشم پوشی از پاداش 1.5 تا 2 میلیون یورویی که اینتر بخاطر قهرمانی باید پرداخت کند (پاداش قرارداد بارلا) و اختصاص گزینه خرید 2.5 میلیون یورویی ریکاردو لادینتی به اینتر برای 18 ماه (معتبر از اول جولای).
morteza babaei
31 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =