اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز دوشنبه، 13 اردیبهشت:

 1. روملو لوکاکو با انتشار پستی در اینستاگرام کُری تازه ای برای زلاتان ابراهیموویچ خواند. پس از دربی رفت ابراهیموویچ گفته بود میلانو هیچ وقت پادشاهی نداشت؛ بلکه آنها یک خدا دارند. لوکاکو نیز امروز نوشت : خدای واقعی، بر سر پادشاه تاج قرار داده است. حالا تعظیم کن.
 2. روملو لوکاکو اعلام کرد در طول حرفه خود لحظات زیادی داشته که تسلیم شده اما به خودش گفته 27 ساله شده و دیگر کافیست و باید تغییر کند (و تغییر هم کرد). لوکاکو ضمن ابراز شادی از قهرمانی گفت کارش در اینجا متوقف نخواهد شد. او در مورد کونته نیز گفت نتوانست در چلسی به او ملحق شود اما همیشه با خودش می گفت به محض ترک منچستر یونایتد برای این مربی بازی می کند.
 3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، لوکاکو در زمان مذاکرات اینتر با منچستریونایتد وقتی متوجه شد وضعیت پیچیده شده اصرار شدیدی کرد تا انتقالش نهایی شود. او جلسه ای در منچستر داشت و به آنها اعلام کرد می خواهد برود. منچستر امیدوار بود که معاوضه او با دیبالا را با یووه انجام دهد. اصرار کونته نیز دلیل دیگر انجام شدن انتقال مهاجم بلژیکی به اینتر بود. گاتزتا چند روز پیش گزارش داده بود حتی کونته تهدید به استعفا نیز کرده بود.
 4. به گزارش فابریتزیو رومانو در صورت تمدید نشدن قرارداد اشلی یانگ، احتمال انتقال آزاد او به واتفورد زیاد است.
 5. آندری شوچنکو اسطوره میلان اعلام کرد بعنوان یک میلانیستا از قهرمانی اینتر خوشحال نشد اما این تیم بسیار خوب کار کرد و کونته تیمش را به سطح بهتری رساند.
 6. برگومی اعلام کرد سه لحظه مهم در این فصل اینتر وجود داشت. اولین مورد کلیدی تغییر تاکتیک کونته از بازی رفت با ساسولو (بازگشت به 3-5-2) دومین مورد، متحد شدن تیم پس از شروع مشکلات مالی و سومین مورد نیز پیروزی 3-0 برابر میلان بود.
 7.  روبرتو مانچینی به رای اسپورت گفت اینتر لایق قهرمانی بود. او گفت اینتر فاصله زیادی با رده دوم ایجاد کرد و در سال ۲۰۲۱ بسیار حیرت انگیز بود. مانچو گفت این که کونته می تواند در چنین رقابت طولانی ای، کاری کند که بازیکنانش در بهترین سطح ظاهر شوند، مهارت بسیار خوبی است.
 8. ماسیمو موراتی به اسکای گفت تیم کونته، او را به یاد اینترِ تراپاتونی می اندازد و شباهت هایی با اینترِ هررا و مورینیو نیز دارد. او همچنین گفت انگولو کانته هرآنچه اینتر برای موفقیت در اروپا نیاز دارد را به تیم اضافه می کند. او در پایان نیز گفت کونته باید حفظ شود و فروش لائوتارو نیز اشتباه خواهد بود.
 9. اف سی اینتر نیوز از احتمال تمدید شدن قرارداد ایوان پریشیچ با اینتر خبر داده است. قرارداد او فقط تا انتهای فصل بعد معتبر است.
 10. دیگو میلیتو اعلام کرد اینتر شایسته قهرمانی بود. او همچنین گفت اینتر می تواند یک چرخه پیروزی را شروع کند زیرا آنها یک تیم عالی دارند و با دو یا سه خرید می توانند در اروپا نیز رقابت کنند.
 11. ایجنت الساندرو باستونی اعلام کرد با مدیران اینتر برای تمدید قرارداد او به توافق رسیده و اکنون آنها با ورود ژانگ به میلان منتظر مجوز مالکان این باشگاه هستند. او گفت باستونی می خواهد در اینتر بماند.
 12. خاویر زانتی در اینستاگرام خود نوشت کونته معمار اصلی موفقیت اینتر در این فصل بود چراکه کارهای مهمی از جمله تغییر ذهنیت را انجام داد. زانتی همچنین گفت کل اعضای تیم با نهایت حرفه ای گری و غلبه بر سختی ها، این مسیر باورنکردنی را دنبال کرده اند.
 13. به گزارش کالچو مرکاتو لسترسیتی به رابین گوزنس علاقه دارد و حاضر به سرمایه گذاری 25 میلیون یورویی روی اوست اما مدافع چپ آلمانی ترجیح می دهد در ایتالیا جایی که اینتر و یووه به او علاقه دارند بماند.
 14.  یوری ژورکائف بازیکن سابق اینتر اعلام کرد بعنوان یک اینتریستا تصور کردن کونته در اینتر برایش دشوار بود اما او سپس با عزم و اشتیاقش و انتقال آنها به تیم نشان داد که همان مربی ای است که اینتر کمبودش را در چند سال اخیر احساس می کرد. ژورکائف همچنین گفت لوکاکو یکی از 5 مهاجم برتر دنیاست. ژورکائف در پایان نیز گفت برای قهرمانی در لیگ قهرمانان به چیزهای زیادی از جمله صبر، آرامش خارج از زمین و پول زیاد احتیاج است.
مرتضی بابایی
4 می 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.