اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 11 خرداد:

 1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، امرسون پالمیری انتخاب اول اینتر برای پست وینگ بک در سمت چپ است و با نمایندگان او تماس های ابتدایی برقرار شده است.
 2. به گزارش اسکای ایتالیا، سرگی میلینکوویچ ساویچ رویای اینتر است اما به دو دلیل جذب او بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است. دلیل اول قیمت 70-80 میلیون یورویی او در وضعیت مالی نه چندان جالب اینتر و دلیل دوم ناراحتی لاتزیو از اینتر به خاطر هایجک کردن سیمونه اینزاگی.
 3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو اینتر مشکلی با رایگان واگذار کردن راجا ناینگولان به کالیاری ندارد اما نراتزوری حاضر نیست غرامتی به او بپردازد. کار کالیاری سخت است اما همچنان احتمال نهایی شدن انتقال وجود دارد چراکه این باشگاه در حال بررسی امکان ارائه قراردادی با دستمزدی کمتر از دستمزد ناینگولان در اینتر (4.5) اما با مدت بیشتر به اوست تا هافبک بلژیکی از نظر مالی متقاعد شود.
 4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اخبار علاقه مورینیو و رم به میلان اشکرینیار جدی نیست. نراتزوری برای مدافع اسلواک خود حداقل 50 میلیون یورو می خواهد.
 5. به گزارش گاتزتا، لائوتارو مارتینز فقط در صورت رسیدن پیشنهاد 80 میلیون یورویی و روملو لوکاکو نیز فقط در صورت رسیدن پیشنهاد 120 میلیون یورویی می توانند جدا شوند.
 6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، مارسلو بروزوویچ که فقط یک سال دیگر با اینتر قرارداد دارد، یا در تابستان تمدید می کند یا اینکه در تابستان فروخته خواهد شد. سنسی نیز فقط در صورت رسیدن پیشنهاد 20 میلیون یورویی می تواند جدا شود.
 7. به ادعای Manchester Evening News، در صورت فروخته شدن روملو لوکاکو توسط اینتر، چند میلیون پوند به منچستریونایتد خواهد رسید زیرا در معامله بین دو باشگاه در سال 2019، درصد فروش گنجانده شده است. هنوز مشخص نیست سهم منچستر چند درصد است.
 8. به گزارش دنیله لونگو، آسیلیو و ماروتا پیشنهاد 60 میلیون یورویی پی اس جی برای حکیمی را کم در نظر گرفتند. درخواست ابتدایی این دو مدیر 80 میلیون یورو بوده اما پیشنهادی 70 میلیون یورویی (شامل پاداش) می تواند باعث فروش وینگ بک مراکشی شود. فروختن حکیمی باعث می شود اینتر بتواند لوکاکو را حفظ کند.
 9. به گزارش فابریتزیو رومانو با وجود علاقه چلسی به اشرف حکیمی، پاری سن ژرمن پیشتاز در رقابت برای جذب اوست. قیمت وینگ بک مراکشی 80 میلیون یورو است بنابراین پی اس جی باید پیشنهاد خود را افزایش دهد. بایرن مونیخ نیز مذاکراتی برای خرید حکیمی نداشته است.
 10. به گزارش اتلتیک، منبع معتبر انگلیسی، خرید اشرف حکیمی توسط سران چلسی و توماس توخل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. آداما ترائوره یکی از گزینه های آلترناتیو حکیمی برای چلسی است.
 11. اتلتیک نیز علاقه چلسی به روملو لوکاکو را تایید کرد. در این خبر آمده چلسی به کین و هالند علاقه دارد اما لوکاکو گزینه واقع بینانه تر و دست یافتنی تری برای چلسی است.
 12. آرتورو ویدال از طریق اینستاگرام خود اعلام کرد به ویروس کرونا مبتلا شده است.
 13. به گزارش نیکولو اسکیرا اینتر اقدام برای جذب جاکومو راسپادوری، مهاجم ساسولو را بررسی می کند. ماروتا با تولیو تینتی ایجنت او و همچنین کارنوالی مدیر اجرایی ساسولو رابطه خوبی دارد.
 14. به گزارش نیکولو اسکیرا اینتر به جذب ناهیتان ناندز علاقه دارد و در جلسه با کالیاری در مورد ناینگولان، در مورد ناندز نیز صحبت شده است. اینتر ورود یکی از بین اسپوزیتو ، دی گرگوریو (دروازه بان) و مارتین ساتریانو (مهاجم پریماورا) به معامله را به کالیاری پیشنهاد کرده است.
 15. به گزارش گاتزتا، اسپانیول آندره آ رانوکیا را به صورت آزاد می خواهد. اینزاگی در مورد آینده رانوکیا نظر نهایی را خواهد داد.
 16. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو اتلتیکو مادرید مذاکرات با اودینزه برای جذب رودریگو دیپائول را آغاز کرده اما این معنی نمی دهد که میلان و اینتر نمی توانند وارد رقابت شوند.
morteza babaei
12 خرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =