اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 28 اردیبهشت:

 1. به گزارش کالچو فینانتزا، اینتر به دلیل قهرمانی در سری آ 23.4 میلیون یورو در آمد تلویزیونی خواهد داشت (پاداش مربوط به TV Pool).
 2. به گزارش کالچو فینانتزا، اینتر در آستانه نهایی کردن وام 250 مییون یورویی خود است. در واقع نشانه هایی از انتصاب مدیران جدید در هیئت مدیره Great Horizon وجود دارد که نشان می دهد اینتر در حال آماده شدن برای اقدامی سریع طی چند روز آینده است. Great Horizon شرکتی در لوکزامبورگ است که مالکان چینی اینتر از طریق آن این باشگاه را اداره می کنند.
 3. به گزارش گاتزتا شرکت آمریکایی اوکتری کپیتال (Oaktree Capital)، از دیگر شرکت آمریکایی به نام بین کپیتال پیشی گرفته و به سرمایه گذاری در اینتر نزدیک شده است. وام 250 تا 300 میلیون یورویی اعطا شده توسط آنها به اینتر می رسد که نراتزوری از این مبلغ برای احترام به تعهدات خود مثل دستمزد بازیکنان و اقساط نقل و انتقالاتی استفاده خواهد کرد (این پول در بازار نقل و انتقالات سرمایه گذاری نمیشود). به محض نهایی شدن معامله با اوکتری، ژانگ با کونته دیدار می کند تا این دو در مورد آینده صحبت کنند.
 4. به گزارش گاتزتا، در انتهای فصل آندره آ پینامونتی اینتر را ترک می کند و ادی سالسیدو که به صورت قرضی در هلاس ورونا حضور دارد جای او را به عنوان مهاجم چهارم پر خواهد کرد.
 5. به گزارش اسکای ایتالیا، میلان اشکرینیار، اشرف حکیمی، الساندرو باستونی، نیکولو بارلا، روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز 6 بازیکنی هستند که ستون های اینتر در نظر گرفته می شوند و کونته با فروش هیچکدام موافق نیست.
 6. به گزارش گاتزتا دو تیم مادریدی رئال و اتلتیکو به جذب لائوتارو مارتینز علاقه مند هستند اما اینتر آرام است و به زودی با نماینده وی برای تمدید تا سال 2024 با دستمزد 4.5 میلیون یورویی (به علاوه پاداش) مذاکره می کند. تمدید قرارداد با باستونی و لائوتارو اولویت های اینتر محسوب می شود.
 7. ژائو ماریو در مصاحبه با روزنامه پرتغالی رکورد اعلام کرد از ماندن در اسپورتینگ لیسبون خوشحال می شود. او همچنین گفت از اینکه در سال 2016 به اینتر پیوست پشیمان نیست.
 8. آموریم سرمربی اسپورتینگ لیسبون به روزنامه رکورد پرتغال اعلام کرد این باشگاه از امضای قرارداد با ژائو ماریو استقبال می کند اما این معنی نمی دهد که اسپورتینگ حتما توانایی انجام آن را دارد. آموریم گفت ماریو هنوز بازیکن اینتر است و اسپورتینگ باید با قراردادن همه چیز در کنار هم ببیند توانایی خرید او را دارد یا نه.
 9. جانکارلو پادووان، ژورنالیست ایتالیایی به اسکای اعلام کرد اگر اینتر مارتینز یا لوکاکو را به فروش برساند کونته جدا خواهد شد.
 10. به گزارش کالچو مرکاتو روبرتو دی زربی، سرمربی سابق استفانو سنسی در ساسولو، اگر به شاختار دونستک برود برای جذب هافبک ایتالیایی اینتر تلاش خواهد کرد.
 11. به گزارش لاناتزیونه، روزنامه چاپ فلورانس فیورنتینا آماده است برای خرید استفانو سنسی مذاکرات با اینتر را آغاز کند چراکه گتوزو سرمربی احتمالی این تیم در فصل بعد و همچنین پراده، مدیر ورزشی این باشگاه به هافبک ایتالیایی علاقه زیادی دارند. سنسی در تابستان 12 تا 15 میلیون یورو ارزش خواهد داشت.
 12. به گزارش گاتزتا نیکولو بارلا با وجود اینکه روز گذشته روی بینی خود عمل جراحی انجام داد در جشن قهرمانی اینتر که پس از دیدار با اودینزه انجام می شود شرکت خواهد کرد.
 13. نیکولو بارلا در مصاحبه با فرانس فوتبال گفت قبل از اینکه آتالانتا در هر بازی 6 گل به ثمر برساند اینتر بهترین خط حمله را داشت و علاوه بر داشتن بهترین خط دفاعی، اسکودتو را نیز به دست آورد به همین دلیل انتقادات از تیم را درک نمی کند. بارلا همچنین گفت کونته که یک تیم عالی ساخته، ایده های خاص خود را دارد و در همه چیز نه فقط از نظر روانی، بلکه در تاکتیک ها و آموزش و تمرین دادن مهارت دارد.
 14. آرتورو ویدال در مورد شایعات انتقال به مارسی و کار کردن زیر نظر خورخه سمپائولی به تی ان تی اسپورت گفت سمپائولی برای او یک فرد مهم در فوتبال است چراکه باعث شد با تیم ملی کشورش قهرمان شود. ویدال گفت هم برای اینتر و هم برای کاری که سمپائولی به عنوان مربی مارسی انجام می دهد احترام زیادی قائل است. او گفت در اینتر احساس خیلی خوبی دارد و تازه قهرمان شده است اما در حال حاضر نمی تواند به چیز دیگری فکر کند.
 15. به گزارش گاتزتا اینتر و رم در نقل و انتقالات دو هدف مشترک به نام های جورجینیو واینالدوم و فدریکو دی مارکو دارند. واینالدوم در تابستان بازیکن آزاد است درحالی که دی مارکو نیز در صورت دائمی نشدن قراردادش توسط ورونا به اینتر بازخواهد گشت.
 16. به گزارش اف سی اینتر نیوز، آندره آ رانوکیا به دلیل علاقه ای که به اینتر دارد حاضر است قراردادش که در انتهای فصل منقضی می شود را با دستمزدی کمتر تمدید کند (کاهش دستمزد از 1.5 به 1 میلیون یورو در تمدید یک ساله).
 17. آدریانو مهاجم سابق اینتر به اف سی اینتر نیوز گفت بخاطر قهرمانی اینتر در سری آ بسیار خوشحال است. آدریانو همچنین گفت با لوکاکو که یک فرد فوق العاده است تماس داشته تا به او تبریک بگوید.
morteza babaei
29 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 19 =