اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز سه شنبه 14 اردیبهشت:

 1. به گزارش گاتزتا کولاروف و یانگ با اتمام قراردادشان اینتر را در تابستان ترک می کنند. کوستیچ از فرانکفورت و پالمیری و آلونسو از چلسی گزینه ها برای تقویت سمت چپ هستند. احتمال جدایی ویدال و سانچز با توجه به سن، نیمکت نشین بودن و دستمزد بالا نیز وجود دارد. در مورد رانوکیا نیز باید ارزیابی هایی انجام شود. لوکاکو، بارلا، مارتینز، حکیمی و باستونی نیز غیرقابل فروش هستند.
 2. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر و بروزوویچ هنوز مذاکراتی برای تمدید قرارداد نداشته اند و در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب احتمال جدایی او وجود دارد. از قرارداد هافبک کروات فقط یک فصل دیگر باقی مانده است. پینامونتی و رادو نیز جدا می شوند تا بیشتر بازی کنند. برای خط حمله نیز ژکو یا یک مهاجم جوانتر از او که از پینامونتی باتجربه تر باشد خواهد آمد. کونته درخواست جذب یک هافبک گلزن را نیز دارد.
 3. آنتونیو کونته در مصاحبه با ایتالیا 1 اعلام کرد بازگشت مورینیو به ایتالیا مطمئناً یک خبر فوق العاده است و به جز زمانی که تیمش مقابل اینتر بازی دارد برایش بهترین ها را آرزو می کند. کونته در مورد آینده و احتمال جدایی نیز گفت در حال حاضر از اسکودتو لذت می برد و سپس تصمیمات مشخص می شود. او گفت پس از جلسه با سران باشگاه آنها بهترین تصمیم برای سرنوشت اینتر را انتخاب خواهند کرد.
 4. دیگو میلیتو در مصاحبه با اسکای در مورد سرمربی شدن مورینیو در رم اعلام کرد علاقه زیادی به این مربی دارد و برایش آرزوی موفقیت می کند اما همچنین ابراز امیدواری کرد که او در دیدارهایش برابر دو تیم اینتر و جنوا (دو باشگاه سابق میلیتو) خوب کار نکند. میلیتو گفت بازگشت میلیتو به سری آ برای فوتبال ایتالیا خوب است و او دوست داشت بازگشت آقای خاص به اینتر را ببیند.
 5. جیندونگ ژانگ، مالک و پدر رئیس اینتر در پیامی قهرمانی اینتر را تبریک گفت. در بخشی از پیام او آمده اسکودتو انتهای مسیر و جاده اینتر نیست بلکه تازه شروع آن است.
 6. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو با توجه به بند موجود در قرارداد بین اینتر و بارسلونا، نراتزوری به خاطر قهرمانی باید به بارسلونا 1 میلیون یورو پاداش بپردازد. گفتنی است ویدال با فرمول انتقال رایگان + پاداش ها به اینتر آمد.
 7. به گزارش TZ بایرن مونیخ به اشرف حکیمی علاقه دارد چراکه برای ناگلزمن و سیستم این مربی گزینه ای مناسب است. ایجنت حکیمی نیز در مصاحبه با این منبع آلمانی گفته از این علاقه متعجب نشده چراکه او بهترین وینگ بک جهان است و بایرن نیز همیشه به دنبال بهترین هاست. با این حال منبع اسپانیایی آ اس گزارش داده اینتر به دنبال فروش حکیمی نیست.
 8. به گزارش گاتزتا استیون ژانگ رئیس اینتر در ساعات گذشته تبریک های فراوانی بابت قهرمانی دریافت کرده است. رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا، رئیس کمیته ملی المپیک ایتالیا، رئیس سازمان لیگ (که ژانگ در سال قبل به او دلقک گفته بود)، چفرین رئیس یوفا و اینفانتینو رئیس فیفا از جمله افرادی بودند که به رئیس اینتر تبریک گفتند.
 9. گوران پاندف در مصاحبه با گاتزتا اعلام کرد اینتر شایسته قهرمانی در سری آ بود. فرانک دی بوئر سرمربی سابق نراتزوری نیز گفت برای اینتر دی فرای و طرفداران خوشحال است. او گفت در زمان دشواری هدایت اینتر را برعهده داشت و اینتر فعلی تیم متفاوتی شده است.
 10. جوزپه ماروتا مدیر اجرایی اینتر در مصاحبه با توتو اسپورت اعلام کرد به یوونتوس بازنخواهد گشت و صحبتی نیز در این باره تاکنون پیش نیامده است.
 11. به گزارش گاتزتا پرداخت شدن وام 250 میلیون یورویی به اینتر در روزهای آینده نهایی می شود. بین کپیتال در موقعیت بهتری قرار دارد اما Oaktree نیز هنوز از رقابت خارج نشده است. 200 میلیون یورو از وام جهت نیاز به نقدینگی و برنامه ریزی برای آینده مستقیما به حساب اینتر می رود. 50 میلیون یوروی دیگر نیز احتمال به لیونراک داده می شود تا برای جدایی و فروختن سهام 31 درصدی خود تشویق شود. گروه Suning با لیونراک این توافق را داشت که سهام 31 درصدی آنها 166 میلیون یورو ارزش داشته باشد.
 12. به گزارش Il Sole 24 Ore ، خانواده ژانگ برای خریدن سهام 31 درصدی لیونراک فقط باید 33 میلیون یورو به آنها بپردازد چراکه ژانگ به آنها 133 میلیون یورو وام داده است (سهام لیونراک در اینتر 166 میلیون یورو است).
 13. به گزارش لارپوبلیکا، قهرمانی این فصل در ایتالیا و حضور فصل بعد در لیگ قهرمانان، باعث می شود اینتر حدود 60 میلیون یورو به دست آورد.
 14. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، میلان رقیب اینتر و یوونتوس برای جذب رودریگو دی پائول شده است. میلان حاضر شده برای جذب هافبک آرژانتینی 20 میلیون یورو به اودینزه بپردازد و علاوه بر این ینس پیتر هوگه وینگر جوان خود را وارد معامله کند.
 15. استفان دی فرای در مصاحبه با یک منبع هلندی اعلام کرد اینتر لحظات سختی را پشت سر گذاشت و اسکودتو موفقیت بزرگی بود. او همچنین گفت وقتی بازیکنی با کونته کار می کند می فهمد چرا او موفق است. دی فرای گفت کونته از نظر تاکتیکی مربی بسیار خوبی است و بسیار پر شور است.
 16. اشکرینیار در مصاحبه با سایت فدراسیون فوتبال اسلواکی اعلام کرد اسکودتو با اینتر بهترین موفقیت او از ابتدای دوران حرفه ای اش تاکنون بوده است. او همچنین گفت بازیکنان اینتر انتظار نداشتند روز یکشنبه قهرمان شوند و به دنبال قطعی کردن آن در بازی با سمپدوریا بودند. اشکرینیار در پایان نیز گفت در بازی قبلی بخاطر ضربه ای که به ابرویش خورد نیاز به 5 بخیه پیدا کرد و اکنون چشمانش مثل دزدان دریایی شده و متورم است!
 17. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، آنتونیو کونته از طریق اپلیکیشن واتساپ اشرف حکیمی را برای انتقال به اینتر متقاعد کرد. پیام کونته به اشرف این بوده است: به اینتر بیا. من به تو کمک می کنم پیشرفت کنی و تو به من کمک می کنی تا قهرمان ایتالیا شوم.
 18. آندره آ استراماچونی در مصاحبه با Adnkronos اعلام کرد اینتر بهتر است برای پیشرفت بازیکنی مثل انگولو کانته را بخرد. او همچنین گفت همکاری کونته و ماروتا همیشه تضمین موفقیت است.
 19. به گزارش منبع رومانیایی Sport.ro، یکی از باشگاه های این کشور به نام FCSB به جذب یونوت رادو دروازه بان اینتر علاقه دارد اما دستمزد 2 میلیون یورویی او در اینتر کار آنها را سخت می کند.
 20. کریستین ویری در مصاحبه ساعات قبل خود اعلام کرد اگر لوکاکو برای اینتر خریداری نمی شد قهرمانی این تیم ممکن نبود. او همچنین گفت لوکاکو بازیکن کامل تری نسبت به ایکاردی که فقط یک تمام کننده محض بود محسوب می شود.
morteza babaei
15 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.