اینتر دات آی آر _ نگاهی به 4 خبر کوتاه منتشر شده در چاپ روز دوشنبه گاتزتا دلا اسپورت:

  1. جدایی اشلی یانگ از اینتر با توجه به اتمام قراردادش قطعی است و ایوان پریشیچ نیز با توجه به دستمزد بالایش (نزدیک 5 میلیون یورو) به احتمال بسیار زیاد نراتزوری را ترک می کند بنابراین ماروتا و آسیلیو دو بازیکن جدید برای وینگ بک چپ به خدمت می گیرند. اولین بازیکن ورودی فدریکو دی مارکو نام دارد و دومین بازیکن نیز یکی از بین فیلیپ کوستیچ (فرانکفورت)، امرسون پالمیری و مارکوس آلونسو (هر دو از چلسی) خواهد بود.
  2. علاوه بر بارسلونا و پی اس جی، تیم های اینتر و رم نیز به جذب آزاد جورجینیو واینالدوم در تابستان علاقه دارند. هافبک فعلی لیورپول که با این تیم انگلیسی تمدید نخواهد کرد، خواستار قراردادی سه ساله با دستمزد بیش از 4 میلیون یورویی است که این می تواند یک مانع تلقی شود.
  3. اینتر با کامانو، ایجنت جدید لائوتارو مارتینز در مورد تمدید قرارداد تماس تلفنی برقرار کرده است. مدیران اینتر تمایل خود را برای تمدید قرارداد لائوتارو با همان شرایطی که قبلاً با ایجنت قبلی درموردش مذاکره شده بود (دستمزد 4.5 و حذف بند فسخ 111 میلیون یورویی)، ابراز کردند. این تماس مثبت بوده هرچند اینتر تا زمانی که وضعیت مالی خود را سر و سامان ندهد نمی تواند اقدام جدی تری انجام دهد. مارتینز همانطور که در مصاحبه های خود گفته از حضور در اینتر خوشحال است.
  4. آرتورو ویدال اخیرا در مصاحبه ای گفته بود سخت است به باشگاهی به جز اینتر فکر کند و می خواهد با نراتزوری برای بردن لیگ قهرمانان تلاش کند. گاتزتا نیز می گوید ویدال می خواهد بماند و نیتی برای دست کشیدن از قرارداد خوب خود از نظر مالی ندارد (دستمزد 6.5 میلیون یورویی تا ژوئن 2023 با گزینه ای برای فسخ در سال 2022)؛ قراردادی که برای اینتر سنگین است و به همین دلیل نراتزوری از جدایی وی استقبال می کند. اینتر برای اینکه بتواند از قانون تخفیف مالیات کشور ایتالیا برای افرادی که از خارج می آیند استفاده کند، با ویدال قرارداد 3 ساله بست.
morteza babaei
27 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 2 =