Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
4 دلیلی که کونته اینتر خودش را دوباره پیدا کرده است – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ اینتر در دو بازی اخیر بخاطر کم شدن مصدومیت ها و کارهای کونته متحول شده است.

اینتر از بازی با ساسولو متحول شده و گاتزتا گزارش می دهد به 4 دلیل کونته اینتر خودش را دوباره پیدا کرده است.

اولین دلیل روانشناسی است. کونته تیم خود را با شروع از رختکن، دوباره سرهم و متحد کرده است. او حتی مشکلی با اینکه سیبل انتقادات باشد تا به تیمش آسیبی نرسد نداشته است (به ویژه دفاع از انتقاداتی که از ویدال و حکیمی شد). خوب است که کونته خود را در مقابل رسانه ها متفاوت تر از آنچه در تمرینات دیده می شود، نشان داده است. اما زمان بازگشت ورژن پرخاشگرانه تر کونته در سطح رسانه ای و در مقابل خبرنگاران تصادفی به نظر نمی رسد (او در تمرینات همیشه یک آدم سختگیر با مقرارت سفت و سخت بوده اما در رسانه ها حامی تیمش بوده است). ذهنیت “ما در برابر تمام جهان” که ذهنیت روانشناختی است در حال نتیجه دادن است (کونته با کار روی ذهن بازیکنان کاری کرده شاگردانش برای نتیجه گیری احساس خشم کنند).

دلیل دوم مربوط به مسائل تاکتیکی است. او وقتی دید تیمش با سیستم 3412 و با قرار دادن یک هافبک هجومی به نتیجه نمی رسد دوباره به 352 بازگشت.

دلیل سوم این است که در ابتدای فصل اینتر مجبور بود اکثرا با یک ترکیب بازی کند زیرا تعداد مصدومین و مبتلایان به کووید 19 زیاد بود اما اکنون این فرصت را دارد تا با استفاده از سیستم چرخشی به بازیکنانش شادابی بیشتری بدهد.

دلیل آخر نیز مربوط به رویکرد است. اینتر که در ابتدای فصل در بازی های زیادی در ابتدا گل اول را دریافت می کرد و سپس واکنش نشان می داد، اکنون برای واکنش نشان دادن دیگر نیاز به عقب افتادن ندارد و این در دو بازی اخیر دیده شده است (گل اول بازی را میزند). این موضوع کمک می کند تا به یک روش خاص به میدان برود.

کلو
13 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =