اینتر دات آی آر _ نگاهی به 5 خبر کوتاه روز 30 خرداد:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، در صورت انتقال اشرف حکیمی به پاری سن ژرمن، احتمال اقدام اینتر برای جذب رابین گوزنس که آتالانتا برایش خواهان حداقل 30 میلیون یورو است وجود دارد اما اگر چلسی برای حکیمی اقدام کند اینتر احتمالا مارکوس آلونسو را در معامله قبول می کند و در نتیجه جذب گوزنس برای سمت چپ منتفی می شود.
  2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو مشکل رخ داده برای کریستین اریکسن استراتژی اینتر در مورد خط میانی را تغییر داده است و بازیکنانی مثل آگومه و ناینگولان که انتظار می رفت جدا شوند حالا شاید بمانند. هنوز توافقی میان ناینگولان و کالیاری حاصل نشده و اینتر نیز حاضر به دادن غرامت نیست. وسینو نیز می خواهد جدا شود.
  3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو لورنتزو پیرولا مدافع جوان اینتر که فصل قبل به صورت قرضی در مونزا حضور داشت فصل آینده نیز به صورت قرضی در این تیم می ماند (با بند حق خرید برای مونزا و بند حق بازخرید به نفع اینتر).
  4. به گزارش گاتزتا استیون ژانگ رئیس اینتر به مدیران باشگاه اعتماد دارد و می خواهد قرارداد آنها را تا 2024 تمدید کند. این 4 مدیر ماروتا (مدیر اجرایی)، آسیلیو (مدیر ورزشی)، باچین (دستیار آسیلیو) و سمدان (رئیس بخش جوانان) هستند.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو پس از منتفی شدن آمدن استفان رادو به اینتر، نراتزوری به الکساندر کولاروف اعلام کرده یک فصل دیگر بماند. کولاروف نیز به زودی تصمیم می گیرد که بماند و یا جدا شود. میهایلوویچ می خواهد او را به بولونیا ببرد تا به رشد بازیکنان کم تجربه تر این باشگاه کمک کند.
مرتضی بابایی
20 ژوئن 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.