اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز 15 خرداد:

  1. به گزارش بیلد سرمربی جدید آینتراخت فرانکفورت به والنتینو لاتسارو، وینگر اتریشی اینتر علاقه دارد و احتمال معاوضه او با فیلیپ کوستیچ، وینگر صرب باشگاه آلمانی وجود دارد.
  2. به گزارش منبع آرژانتینی TYC Sport، اینتر به نیکولاس تالیافیکو، مدافع چپ آرژانتینی آژاکس علاقه دارد.
  3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، الکس کورداز، دروازه بان 38 ساله کروتونه به احتمال زیاد در روزهای آینده با اینتر قرارداد امضا می کند. او محصول آکادمی های اینتر است و به همین دلیل وارد شدن نامش به لیست اروپایی نراتزوری در فصل بعد مفید خواهد بود.
  4. به گزارش گاتزتا به شرط فروش اشرف حکیمی، اینتر لائوتارو مارتینز که مورد توجه اتلتیکو مادرید قرار گرفته را نمی فروشد. تنها سناریویی که می تواند مارتینز را در تابستان از اینتر جدا کند این است که اتلتیکو یا هر تیم دیگر خواهان وی، 90 میلیون یورو پیشنهاد دهد.
  5. به گزارش گاتزتا درحالی که چلسی برای امرسون پالمیری 20 میلیون یورو می خواهد اینتر حاضر نیست برای مدافع برزیلی-ایتالیایی بیشتر از 10 میلیون یورو هزینه کند. توافق شخصی با امرسون نیز برای اینتر دردسر ساز نیست چراکه نراتزوری حاضر است همان رقم 3.5 میلیون یورویی که او در چلسی دریافت می کند را به مدافع سابق تیم های پالرمو و رم بپردازد.
morteza babaei
16 خرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار