اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز جمعه 27 فروردین:

  1. به گزارش روزنامه L’Arena (چاپ ورونا)، باشگاه هلاس ورونا قطعا از بند خرید 6 میلیون یورویی خود برای دائمی کردن قرارداد فدریکو دیمارکو استفاده می کند. اینتر نیز ممکن است با 10 میلیون یورو او را بازگرداند تا جانشین یانگ شود. دو باشگاه در پایان فصل در مورد این موضوع و همچنین ادی سالسیدو دیگر بازیکن نراتزوری که به صورت قرضی در ورونا حضور دارد صحبت خواهند کرد. انتظار نمی رود قرارداد سالسیدو دائمی شود.
  2. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت استیون ژانگ به زودی به ایتالیا باز خواهد گشت تا حداقل پنج گره که آینده اینتر به آنها بستگی دارد را باز کند: این 5 گره عبارتند از: مسائل مالی و یافتن شریک برای تزریق نقدینگی (گروه آمریکایی فورترس در موقعیت خوب برای دادن وام و احتمالا خرید سهام لیونراک در اینتر)، پروژه ورزشگاه، اسپانسر اصلی بعنوان جانشین پیرلی (ژانگ اسپانسری می خواهد که 30 میلیون یورو در سال پرداخت کند)، پروژه ورزشی برای فصل بعد و آینده کونته (تمدید).
  3. به گزارش Calcio e Finanza اینتر از حضور در لیگ قهرمانان فصل 2020/21 لیگ قهرمانان 37,84 میلیون یورو درآمد داشته است (از یوفا). 14.5 میلیون یورو از آن رقمی است که به طور مساوی به همه تیم ها داده شده است. حدود 5.4 میلیون یورو نیز به خاطر نتایج سهم اینتر شده (3تساوی و همچنین یک پیروزی برابر گلادباخ) و 17.7 میلیون یورو نیز به خاطر رتبه تاریخی اینتر به این باشگاه رسیده است.
  4. به گزارش خبرگزاری آنسا از تاریخ شنبه اول می ( دو هفته دیگر) حداکثر 1000 طرفدار می توانند وارد ورزشگاه های مناطق با وضعیت زرد رنگ شوند.
  5. ساندرو ماتزولا اسطوره اینتر اعلام کرد اگر در گذشته آنیلی رئیس یووه با او برای حضور در پست مدیریتی این باشگاه تماس میگرفت به آن پاسخ مثبت می داد. ماتزولا با این حال گفت حاضر نبود در زمان بازی خود به یووه برود و حتی پیشنهاد آنها را رد کرد زیرا مادرش به او گفت با رفتن به یووه تن پدرت را در قبر می لرزانی.
  6. یحیی توره هافبک سابق منچستر سیتی در مصاحبه با دیلی میل دوباره تاکید کرد در گذشته به سه تیم اینتر، یووه و چلسی نزدیک بود اما در نهایت در سیتی ماند.
  7. به گزارش دنیله لونگو میلان به ایجنت دنیلو دی آمبروزیو برای انتقالی آزاد پیشنهادی 2 ساله ارائه کرد اما اینتر به نظر می رسد می خواهد بند تمدید قرارداد یک ساله او را فعال کند. لونگو همچنین گفت احتمال جدایی ژکو از رم با فسخ قرارداد وجود دارد و کونته همچنان برای کار با او در اینتر مشتاق است.
morteza babaei
27 فروردین 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 − 1 =