اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه اولین روز از خرداد ماه:

  1. به گزارش خوزه فلیکس دیاز خبرنگار معتبر مارکا، مدیران دو باشگاه مادریدی رئال و اتلتیکو با مدیر برنامه های جدید لائوتارو مارتینز تماس داشته اند اما جذب او ساده نخواهد بود. رئال، مارتینز را بعنوان آلترناتیو ارلینگ هالند درنظر دارد درحالی که اتلتیکو نیز مهاجم آرژانتینی را بعنوان جانشین سوارز در صورت فسخ قرارداد.
  2. به گزارش گاتزتا، ایوان پریشیچ یا حاضر به تمدید قرارداد با کاهش دستمزد می شود یا اینکه اینتر در تابستان او را می فروشد. اشلی یانگ نیز قطعا جدا خواهد شد بنابراین به حداقل یک وینگ بک برای سمت چپ نیاز خواهد بود. از آنجا که از جانب هلاس ورونا، برای استفاده از بند خرید 6.5 میلیون یورویی فدریکو دی مارکو وسوسه وجود دارد، بنابراین نراتزوری به دنبال یافتن توافق ضمنی با جیالوبلو برای بازگرداندن او است. اینتر می تواند در این معامله یونوت رادو را به ورونا واگذار کند.
  3. به گزارش گاتزتا، از قرارداد مارسلو بروزوویچ با اینتر فقط یک سال دیگر زمان مانده و پی اس جی می خواهد از این وضعیت او برای جذبش با شرایطی مقرون به صرفه استفاده کند. پی اس جی به جای پیشنهاد کردن بازیکن، ترجیح می دهد پول نقد پیشنهاد کند.
  4. به گزارش گاتزتا، علاوه بر اشلی یانگ، الکساندر کولاروف نیز با اتمام قراردادش جدا می شود. رانوکیا، پادلی و دی آمبروزیو، سه بازیکن دیگری که فقط تا انتهای فصل با اینتر قرارداد دارند نیز به صورت رایگان جدا می شوند. اینتر با این کار به دنبال کاهش میانگین سنی و به ویژه کاهش میزان دستمزدها در تیم است. عدم تمدید قرارداد با این 5 بازیکن، باعث پس انداز شدن حدود 10 میلیون یورو برای فصل بعد خواهد شد.
  5. به گزارش گاتزتا، اینتر در راستای هدف کم کردن دستمزدها، به دنبال این است که با الکسیس سانچز و آرتورو ویدال نیز قطع همکاری کند. این دو بازیکن در دو فصل آینده در مجموع 28 میلیون یورو دستمزد خواهند داشت. اینتر احساس می کند که با رد کردن آنها می تواند پس انداز قابل توجهی انجام دهد. ویدال مورد توجه مارسی قرار گرفته درحالی که تیم هایی از آمریکای جنوبی به سانچز علاقه دارند.
  6. به گزارش گاتزتا، ماتیاس وسینو که یک سال دیگر قرارداد دارد و دستمزدش نیز 2.5 میلیون یورو است، در لیست فروش اینتر قرار دارد. نراتزوری امیدوار است از فروش راجا ناینگولان و ژائو ماریو نیز حدود 15 میلیون یورو سرمایه جمع کند. با درنظر گرفتن دستمزد 2.7 میلیون یورویی ماریو و 4.5 میلیون یورویی ناینگولان، در صورت جدایی آنها بیش از 5 میلیون یورو برای فصل بعد پس انداز خواهد شد. به این رقم باید دستمزد پینامونتی را نیز اضافه کرد زیرا او نیز قرار است برای بیشتر بازی کردن اینتر را ترک کند.
  7. به گزارش گاتزتا، اینتر پیشنهادات برای اشکرینیار، دی فرای و اریکسن را نیز بررسی خواهد کرد و آنها در صورت داشتن پیشنهاد مالی مناسب می توانند جدا شوند. اگر برای بازیکنان مازاد اینتر مشتری پیدا شود، این باشگاه احتمالا می تواند از فروشی مهم مثل فروش مارتینز جلوگیری به عمل آورد.
morteza babaei
2 خرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 4 =