اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 31 تیر ماه:

  1. عضو کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال ایتالیا به رادیو کیس کیس اعلام کرد اگر دفیبلاتور (باتری) که در بدن اریکسن کار گذاشته شده قابل برداشت نباشد او طبق قوانین فدراسیون فوتبال ایتالیا نمی تواند برای اینتر بازی کند. اگر اریکسن از فوتبال خداحافظی نکند و این دستگاه در بدنش به صورت دائمی باشد، باید به لیگ دیگری برود اما اگر این دستگاه موقتی باشد می تواند برای اینتر بازی کند.
  2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو کالیاری برای واگذار کردن ناهیتان ناندز به اینتر مشکلی با فرمول انتقال قرضی و با حق خرید ندارد اما برای قرض دادن او رقمی را می خواهد.
  3. به گزارش گاتزتا راجا ناینگولان برای فسخ قرارداد 2 میلیون یورو می خواهد اما اینتر حاضر نیست از 1.2 میلیون یورو فراتر رود. بشیکتاش به ناینگولان علاقه دارد اما او انتقال به کالیاری را ترجیح می دهد.
  4. به گزارش پاسکواله گوارو، با توجه به اینکه در مورد قطعی شدن انتقال ناهیتان ناندز به اینتر اطمینان 100 درصدی وجود ندارد، در نتیجه دنزل دومفرایز نیز همچنان مورد توجه است. این بازیکن هلندی از انتقال به ایتالیا استقبال می کند اما پی اس وی آیندهوون حاضر نیست او را با فرمول مدنظر اینتر (قرضی با حق خرید) واگذار کند. مینو رایولا مدیر برنامه های دومفرایز در تلاش است پی اس وی را برای تغییر موضع متقاعد کند.
  5. به گزارش مارکا آرتورو ویدال در برنامه های سیمونه اینزاگی جایی ندارد و همین امر باعث شده علاقه بوکا جونیورز به هافبک شیلیایی دوباره زنده شود. ریکلمه، نایب رئیس بوکا اکنون به دنبال آغاز مذاکرات با اینتر است. برخی منابع ایتالیایی نیز گزارش داده اند اینتر حاضر است با پرداخت غرامت قرارداد ویدال را فسخ کند.
  6. به گزارش فابریتزیو رومانو، آرسنال همچنان حاضر نیست هکتور بیرین را با فرمول انتقال قرضی و با حق خرید به اینتر واگذار کند.
  7. به گزارش اسکای ایتالیا والنتینو لاتسارو می خواهد در اینتر بماند اما به نظر نمی رسد که این بازیکن اتریشی در برنامه های اینزاگی جایی داشته باشد. بنفیکا همچنان به جذب قرضی لاتسارو علاقه دارد و در روزهای آینده ممکن است اخبار جدیدی در مورد او از راه برسد.
  8. به گزارش فابریتزیو رومانو احتمال بازگشت کیتا بالده به اینتر در روزهای آخر نقل و انتقالات را نباید رد کرد (در صورت جدایی پینامونتی).
مرتضی بابایی
۱ مرداد ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *