اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 7 اردیبهشت:

  1. به گزارش کالچومرکاتو و اف سی اینتر 1908، بازیکنان اینتر برای کمک به این باشگاه در طول مشکلات مالی، از پاداش های عنوان قهرمانی خود صرف نظر می کنند.
  2. اخیرا شایعات زیادی مبنی بر انتقال آزاد عیسی ماندی، مدافع الجزایری رئال بتیس به اینتر شنیده شد. به گزارش ESPN اسپانیا، او قرار است به صورت رایگان به ویارئال بپیوندد.
  3. به گزارش گاتزتا، انتظار می رود استیون ژانگ پس از 6 ماه دوری، روز 5 شنبه به ایتالیا برسد و روز جمعه نیز در کمپ آپیانو حاضر شود. او سپس با کونته و مدیران اینتر دیدار خواهد کرد تا طرفین در مورد آینده اینتر صحبت کنند.
  4. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اینتر همچنان به جذب رابین گوزنس، وینگ بک چپ آتالانتا علاقه دارد. اینتر حاضر است برای کم کردن خواسته 40 میلیون یورویی آتالانتا اسپوزیتو و پیرولا دو بازیکن جوان خود را پیشنهاد دهد هرچند ابتدا باید دید خانواده ژانگ چه بودجه ای را برای تابستان درنظر می گیرند. یوونتوس، اتلتیکو مادرید و منچسترسیتی نیز علاقه مند به جذب گوزنس هستند.
  5. به گزارش کالچومرکاتو آنتونیو کونته همچنان برای جذب رودریگو دی پائول مصمم است. اینتر نتوانست در ژانویه او را جذب کند زیرا اریکسن ماندنی شد و کونته او را احیا کرد. در جلسه کونته با ژانگ، این مربی درخواست جذب دی پائول را برای تابستان خواهد کرد.
  6. به گزارش روزنامه Il Secolo XIX چاپ شهر جنوا (اخبار دو تیم سمپدوریا و جنوا را پوشش می دهد) اینتر یکی از 4 باشگاه ایتالیایی علاقه مند به جذب امیل آئودرو، گلر سمپدوریا است. میلان، رم و یووه نیز سه باشگاه دیگر هستند و پی اس جی نیز به او علاقه دارد.
  7. انزو شیفو، اسطوره فوتبال بلژیک به گاتزتا اعلام کرد روملو لوکاکو در سطح لواندوفسکی، بنزما و هالند است.
  8. به گزارش نیکولو اسکیرا، احتمال تمدید نشدن قرارداد دنیله پادلی و انتقال آزاد او به اودینزه در تابستان وجود دارد.
  9. الخاندرو کامانو، مدیر برنامه های اشرف حکیمی که به تازگی مدیربرنامه های لائوتارو مارتینز نیز شده، به اسکای گفت لائوتارو روی اسکودتو متمرکز است و به زودی با اینتر در مورد این بازیکن جوان صحبت می کند زیرا کل دنیا، دوره غیرمعمولی را سپری می کند. کامانو همچین گفت حکیمی به دلیل کونته اینتر را انتخاب کرد. کامانو در پایان نیز گفت اینکه کونته گفته حکیمی برخلاف ضربات کاشته در زدن ضربات پنالتی مشکل دارد او را غافلگیر کرده اما مطمئنا حق با کونته است زیرا اشرف را بهتر می شناسد.
مرتضی بابایی
۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *