Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
9 خبر کوتاه نقل و انتقالاتی 16 ژوئن – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 26 خرداد:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو پاری سن ژرمن رقم پیشنهادی خود برای اشرف حکیمی را کمی افزایش داده اما این پیشنهاد هنوز به رقمی که اینتر می خواهد نرسیده است. چلسی نیز لیستی از سه بازیکن خود که حداقل یکی از آنها می توانند وارد معامله با اینتر شوند را تهیه کرده است: آندریاس کریستنسن، امرسون پالمیری و مارکوس آلونسو.
  2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو اشلی یانگ قرار است به پیشنهاد تمدید قرارداد با اینتر پاسخ منفی دهد. او تصمیم گرفته به کشورش بازگردد و احتمالا استون ویلا را به واتفورد ترجیح می دهد.
  3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو آندره آ رانوکیا احتمالا در روزهای آینده قراردادش را به مدت یک سال دیگر با اینتر تمدید می کند.
  4. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو الکس کورداز، دروازه بان 38 ساله کروتونه تا ساعات آینده در تست های پزشکی اینتر شرکت می کند (جانشین پادلی).
  5. به گزارش منبع هلندی Votebal International پس از اورتون، اینتر نیز به دنزل دومفرایز، وینگ بک راست تیم ملی هلند و باشگاه پی اس وی علاقه مند است.
  6. جانلوکا دی مارتزیو علاقه اینتر به دنزل دومفرایز را تایید کرده است.
  7. به گزارش گاتزتا، اینتر فاکوندو تورس، وینگر باشگاه پنارول را هدف قرار داده است. در قرارداد این بازیکن 21 ساله با پنارول بند فسخ 17 میلیون یورویی وجود دارد اما پیشنهاد اینتر 12 میلیون یورو بوده است. اینتر می خواهد از چند فصل بعد روی او حساب باز کند (یعنی احتمالا به دنبال خرید و قرض دادن اوست).
  8. به گزارش گاتزتا، اینتر از جدایی ناینگولان و ویدال استقبال می کند اما کار سختی برای آزاد کردن آنها دارد چراکه تیم های علاقه مند حاضر نیستند دستمزدی مشابه دستمزدشان در اینتر را به آنها پیشنهاد کنند و این دو هافبک نیز به ویژه ویدال نمی خواهند از تمام دستمزد خود چشم پوشی کنند. مارسی و ترابزون اسپور به ویدال علاقه دارند.
  9. به گزارش گاتزتا امرسون پالمیری انتخاب اول اینتر برای سمت چپ است. چلسی قیمت پالمیری را 20 میلیون یورو تعیین کرده و ممکن است نام او را وارد معامله برای جذب اشرف حکیمی کند تا پول کمتری بپردازد. گزینه آلترناتیو برای نراتزوری نیز می تواند ماتیاس اولیورا، وینگ بک چپ 23 ساله ختافه باشد. در قرارداد او بند فسخ 20 میلیون یورویی وجود دارد اما احتمالا 14 میلیون یورو می تواند برای متقاعد کردن ختافه کافی باشد.
morteza babaei
27 خرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 20 =